Archicadnagodziny: wspólnie tworzymy historię Archicada

Zanim zaczniemy pracować przeczytaj dokładnie regulamin zapoznaj się z regulaminem czytaj ze zrozumieniem sprawdź sekcke płatności

Regulamin jest po to aby nam się wspólnie komfortowo pracowało

Regulamin

Regulamin szkoleń online przeprowadzanych w ramach firmy Barwne Wnętrze:

 1. Właścicielem strony jest Barwne Wnętrze Szozda Krzysztof z siedzibą w Wojkowicach, ul. Piaski 107b, NIP: 6312272668, REGON: 243478845, Zarejestrowany w Urzędzie Gminy Wojkowice. Wyłącznym właścicielem marki Graphisoft Archicad software jest Graphisoft.
 2. Strona nie jest powiązana z właścicielem marki pod względem prawnym, a jej głównym celem jest szerzenie dobrego imienia marki jak również rzetelnej wiedzy na temat używania programu i wszystkich jego opcji.
 3. Strona nie służy do sprzedaży, odsprzedaży czy wynajmu produktów marki, jednak kieruje do jej bezpośredniego dystrybutora.
 4. Każdy uczestnik szkolenia informowany jest o regulaminie i proszony o dobrowolne zapoznanie się z jego punktami.
 5. Rezerwacja i potwierdzenie terminu szkolenia jest jednocześnie akceptacją niniejszego regulaminu.
 6. Szkolenia online prowadzone są w ramach projektu #archicadnagodziny jako jednoosobowe zajęcia wspomagające użytkowników programu w ich pracy -tryb one-on-one.
 7. Szkolenia mają na celu podniesienie kwalifikacji, polepszenie jakości pracy jak i rozwiązanie bieżących czy zaległych problemów projektowych.
 8. Szkolenie online odbywa się na komputerze i sprzęcie osoby szkolonej.Osoba szkoląca łączy się z komputerem uczestnika zdalnie.
 9. Osoba szkolona odpowiada we własnym zakresie za zainstalowane u siebie oprogramowanie, jego poprawność, licencję jak i wersję.
 10. Oprogramowanie dodatkowe proponowane przesz szkolącego (czyli Gimp oraz Inkspace) są programami na licencji GNU, dostępne nieodpłatnie do pracy komercyjnej.
 11. Komunikacja między komputerami odbywa się przy użyciu pulpitu zdalnego, który uczestnik zgodnie z zaleceniami producenta może ściągnąć i zainstalować za darmo jako licencję niekomercyjną używaną podczas np szkoleń czy pomocy.
 12. Komunikacja głosowa odbywa się przez telefon, skype lub messenger.
 13. W przypadku drugiego i kolejnego aktywnego uczestnika szkolenia, cena za godzinę liczona jest od ilości uczestników tzn każdy dodatkowy uczestnik ponosi taką samą opłatę jak pierwszy uczestnik.
 14. Nie zezwala się na rejestrację spotkań.
 15. Szkolenia online przez telefon czyli rozwiązywanie problemów na bieżąco możliwe jest po wcześniejszym ustaleniu takiej formy ze szkolącym. Osoba szkolona może wówczas dzwonić do osoby szkolącej z pytaniami. Koszt tego rodzaju szkolenia to 130zł/os za każdą rozpoczętą godzinę.
 16. Koszt szkolenia w przełożeniu godzinowym wynosi 130zł (PLN)/os./h zegarową, w przypadkach szczególnych dopuszczona jest płatność w USD, EUR, GB jak i Paypal we wszystkich walutach. W przypadku szybkich płatności koszt szkolenia to 136zł/os/h zegarową
 17. Szkolenie odbywa się po wcześniejszej rezerwacji terminu. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata przez uczestnika kwoty za zarezerwowaną liczbę godzin w terminie do 3 dni od dnia rezerwacji. W odmiennym przypadku rezerwacja zostaje anulowana – liczy się zaksięgowanie wpłaty, nie data wysłania.
 18. W przypadku nieuiszczenia opłaty za szkolenie zajęcia nie odbywają się a termin zostaje uwolniony.
 19. Opłata musi zostać zaksięgowana na koncie prowadzącego przed rozpoczęciem zajęć.
  1. dla stałych uczestników wystarczy potwierdzenie przelewu.
  2. jeśli uczestnik płaci w szczególnych przypadkach uzgodnionych, po zajęciach, kolejne nie odbywają się przed uiszczeniem wpłaty za poprzednie zajęcia.
 20. W przypadku krótkiego terminu rezerwacja – zajęcia należy przedłożyć niezwłocznie potwierdzenie przelewu lub skorzystać z szybkich przelewów.
 21. W przypadku naruszenia pkt 14 uczestnik zobowiązuje się dobrowolnie uiścić opłatę licencyjną w wysokości 600zł
 22. W przypadku uiszczenia opłaty i odwołania zajęć przez uczestnika do 24h przed rozpoczęciem szkolenia, opłata za zajęcia przepada na rzecz szkolącego.
 23. W szczególnym przypadku gdy uczestnik płaci po odbyciu zajęć, w przypadku ich odwołania tuż przed planowanym ich rozpoczęciem, uczestnik zgadza się przelać ich równowartość na konto szkolonego.
 24. W przypadku wpłaty przez kursanta kwoty za większą ilość godzin z góry, a następnie rezygnacji ze szkolenia/ przerwania szkolenia na okres dłuższy niż 10 miesięcy, środki przechodzą na rzecz szkolącego.
 25. Faktury wystawiane są każdorazowo lub zbiorczo – wg życzenia osoby szkolonej.
 26. Płatność szybkim przelewem następuje poprzez kliknięcie poniższego linka:
  1 godzina szkolenia
  2 godziny szkolenia
  3 godziny szkolenia
 27. Płatności standardowe należy wykonać na konto nr:
  MBank:PL 44 1140 2004 0000 3902 7503 4094
  W tytule wpisując ilość godzin szkolenia oraz uczestnika szkolenia.
 28. Reklamacje dotyczące szkoleń należny składać pisemnie na adres info@szozdakrzysztof.pl , w wiadomości należy podać powód reklamacji, przebieg zdarzenia. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty skutecznego doręczenia.
 29. Świadczona usługa jest usługa szkoleniową prowadzoną online, przez co nie ma możliwości jej zwrotu w sensie fizycznym.

Regulamin zaktualizowano na dzień 26.01.2021

REGULAMIN W TYM KWOTY i STAWKI OBOWIĄZUJĄ OD DNIA 1 lutego 2021rj130

Ceny szkoleń

A teraz ile Cię to będzie kosztowało

Basic
PLN 130

/h

Standardowy system pracy od podstaw lub od poziomu na którym jesteś. Zaczynamy i pracujemy przerabiając metody i narzędzia. Od zera do dokumentacji. Jak również pomoc w codziennych problemach w pracy projektowej.

Pro
PLN165

/h

Pracujemy nad Twoimi umiejętnościami nie tylko z podstaw ale także ze sposobów myślenia, analizowania modeli i  ich wykorzystania. Praca na podstawach pracy z GDL i tworzeniu Twojego wzorca do pracy

Ultimate
PLN 250

/h

Ustawiamy całe biuro, pracujemy nie tylko nad archicadem ale i nad systematyką, nazewnictwem, numeracją, opracowujemy wzorzec i składamy biblioteki do pracy, w tym zarządzanie teamwork.

+48 667-175-889

zadzwoń lub napisz

info@szozdakrzysztof.pl

zadzwoń lub napisz

Opinie klientów

te niektóre

"Od zera do bohatera, przeżyłem i jestem z tego dumny, archicada da się opanować i zrozumieć..."
Marcin
Architekt
"Ostatnia inwestycja w pełnym BIMie, oszczędności na budowie, mniej stresów a całość kontrolowana i sprawdzana w zestawieniach, genialne "
Dawid K.
deweloper
"Kiedyś słyszałam że się nie da, że trzeba to załatać i dorysować. A tu nic na płasko, było ciężko ale było warto, każdej godziny spędzonej na nauce"
Marta
Architekt wnętrz
"Ciekawe zajęcia, metody dość niekonwencjonalne, super myślenie. Czuję się jakbym narodziła się na nowo 🙂 Praca stała się przyjemniejsza "
Agnieszka
Architekt
"Cierpliwość i konsekwencja. To cenię najbardziej w ludziach. Ponoć seniorów trudno jest uczyć, zgadzam się. Ale Pan Krzysztof stanął na wysokości zadania i z mozołem oraz cierpliwością wytłumaczył wszystko ... "
Antoni
architekt
"Parametryka we wnętrzach była dla mnie ciemną magią, a teraz? Teraz głowa wielka i masa wiedzy do przetworzenia i nauczenia się. Polecam pełne zajęcia "
Jolanta
Architekt wnętrz