Online

KONSULTACJE ONLINE

Konsultacje z programu Archicad zawsze pozostają niezmienne. Ich celem jest spotkanie w jednym celu – pokazać nowe narzędzia, sposoby pracy, dodatkowe programy dla polepszenia jakości pracy a także, a może przede wszystkim rozwiązywanie problemów.

 

Tutaj nie jest jednak tak jak w przypadku spotkania w biurze, gdzie szkolenie odbywa się „oko w oko”.

Formuła konsultacji online jest trochę inna. Umawiamy się w dogodnym dla obu stron terminie, tak aby każda ze stron była obecna przed komputerem. Następny krok to połączenie między komputerami, dzięki któremu jestem w stanie pokazać wszystkie funkcje czy rozwiązać problemy bezpośrednio na komputerze osoby szkolonej. Tego typu spotkanie może trwać godzinę, dwie lub pół. Pamiętaj jednak, iż rozpoczynając zajęcia rezerwuję dla Ciebie pełną godzinę i tak tez wygląda naliczanie: godzinowo.

 

Szkolenie Archicad online obejmuje zarówno pomoc przy podstawowych jak i bardziej zaawansowanych funkcjach programu.

Konsultacje prowadzone są także w przypadku gdy potrzebujesz pomocy przy projekcie. To znaczy, że na pewno nie wykonam za Ciebie projektu, nie sprawię abyś nic przy nim nie zrobił. Jednak z chęcią pomogę, nawet jeśli będzie to oznaczało wspólną pracę krok po kroku, tzw prowadzenie. Różnica jest taka, że to nie ja będę pracował, a Ty. Ja będę pomagał i pokażę jak zrobić to szybciej.

 

Co potrzebujesz? program do połączenia online, zainstalowanego Archicada, łącze internetowe oraz telefon. Nie używam skype’a tak więc rozmowa odbywa się przez telefon, a reszta przez internet.

Cena konsultacji: 50zł/h zegarową

 

Współpraca rozpoczyna się po zawarciu umowy o współpracę. Jeśli jesteś zdecydowana/ny zadzwoń, porozmawiamy a następnie prześlę ci umowę do wglądu.

 

CO

Masz pytania lub wątpliwości?  Skontaktuj się ze mną!!

info@szozdakrzysztof.pl    lub 667-175-889