szozdakrzysztof.pl

Modelowanie 3d

Nie potrzebujesz szkolenia ,jesteś dobry/dobra w tym co robisz? ok

Modelowanie 3d

Jednak rozważ sytuację, w której moja pomoc dla Ciebie może okazać się nieoceniona. Nie ma? Na pewno? Przy projektowaniu architektury  i wnętrz bardzo dużym utrudnieniem szczególnie wizualnym sątzw obiekty ściągane  skądkolwiek. Oczywiście można, bo można. Taki obiekt wówczas na rysunku wygląda jak czarna zgraja niepotrzebnych linii. Podpowiem ci – to linie siatki czyli tego co kształtuje ten obiekt. Fizycznie archicad musi przeliczać (komputer rzecz jasna) każdą linię i każdą płaszczyznę osobno, a to zajmuje bardzo dużo czasu. I tak jak na przekrojach nic z tym gotowym elementem nie zrobimy, tak na rzucie możemy temu zaradzić. Jak? Przeprogramować obiekt i jego postrzeganie przez program. A więc? A więc jeśli masz z tym problem, prześlij obiekt do mnie na info@szozdakrzysztof.pl ,szybko dostaniesz wycenę, a po wpłacie, projekt. Koszt takiej modyfikacji to zazwyczaj ok 20-30zł. Zazwyczaj, bo może być to mniej lub więcej- ale nieznacznie.

Załóżmy drugą opcję, nie możesz znaleźć interesującego cię obiektu, a zależy co n TEJ lampie czy TEJ sofie. Co teraz? Tak samo, przesyłasz do mnie informacje czego ci potrzeba, a ja ci odpisuję w jakiej cenie i na kiedy będziesz to mieć/ Proste 🙂

Opcja nr 3, załóżmy że taka istnieje. Nie masz czasu na projekt, nie masz czasu na jego rysowanie, wykańczanie i wizualizacje. Zdarza się. Bardzo często ci co studiują (np zaocznie) w tym samym czasie pracują czy prowadzą własne firmy.Mogę dla Ciebie wykonać taki model, a z tego projekt. Wg wytycznych, zgodnie z ustaleniami. Wynikiem jest albo plik pdf z projektem, albo plik pla. O tym jaki plik jest ci potrzebny musisz tutaj poinformować mnie na początku, aby wycena pozostała wiarygodna i niezmienna do końca projektu.

Zastanawiasz się nad opcją 3? Masz obawy?

Nie potrzebnie. Jeśli masz projekt, koncepcję na projekt lub pomysł a nie masz czasu na jego wykończenie, to de facto, wykonany przeze mnie projekt i tak jest Twój, ty jesteś koordynatorem i pomysłodawcą. Więc oddając projekt, nie musisz czuć się ani grama winny/winna.