szozdakrzysztof.pl

moja historia – jak być architektem i dlaczego nie zawsze jesteśmy „tym architektem”

via https://youtu.be/Q3dEuVPBc6A Oto i jest, filmik który udało się nagrać i opisać jak wyglądała moja droga życiowa. Gdyby mi ktoś 10 lat temu powiedział że tak to się rozwinie, na pewno nie dałbym mu 100% wiary, bo niektóre z moich posunięć nie były do końca przemyślane.
Jednak wiele z moich decyzji było trafnych, wiele dróg było ślepymi ścieżkami z których trzeba było zawrócić i zrezygnować z czegoś co budowało się naprawdę długo i mozolnie.

Jest to nie pierwszy z filmów który powie Wam co tak naprawdę robię i czym się zajmuję,

Jeśli podoba ci się materiał, zostaw SUBA, i kliknij w dzwoneczek, każda łapka w górę też daje mi znak, że materiały są dla Was cenne.
https://ift.tt/2X88z2m

WIęcej informacji o szkoleniach i archicadzie na
https://ift.tt/2J8Gzl9

Chcesz nauczyć się Archicada? Ściągnij LEGALNIE za darmo i ucz się !!
https://myarchicad.com/

#archicadnagodziny

Additional Tags: Archicad, AutoCAD, drafting, drawing, Graphisoft, Autodesk, Revit, BIM, Building Information Modeling, Building, Information, Modeling, porównanie, vs, witch is better, który program lepszy, rendering, construction, structure, archicad crack, autocad crack, archicad tutorial, archicad tutorial pl, archicad tutorial po polsku, kurs archicad, kurs archicad od podstaw, coach, archicad mentoring, Disney, co lepsze?, problem w archicad, blender od podstaw, artlantis, artlantis tutorial, artlantis od podstaw, mck katowice, ile zarabia architekt, praca architekta jest zajebista, apa architektura, bimobject, teamviewer, jak używać bimobject, biblioteki archicad, obiekty do archicad,

%d bloggers like this: