szozdakrzysztof.pl

porządek architektoniczny w Wojkowicach

via https://youtu.be/WE27YsWgj5s Porządek architektoniczny to układ, ład czy też rytm budynku. O ile w niektórych budynkach mamy możliwość a nawet potrzebę wprowadzenia dominanty, to jednak przy niektórych okazjach ta ów dominanta to raczej wrzód na dupsku, bo tak należy nazwać wówczas elewację. Tutaj na samym końcu zobaczycie jeden z rysunków, czyli to co chciano zrobić w Wojkowicach. Czy to się uda, jeszcze nie wiem, ale jeśli się to pojawi , na pewno pokażę to nie tylko na tym kanale.

Nie wiem czemu, jednak gdy mieszkałem dwa miejsca wcześniej, walczyłem z taką żenadą na osiedlu. Teraz z jednej strony mi to powiewa, z drugiej nie mam w tym już większego interesu. Samolubne?
Oczywiście że tak.

Jak mam być szczery wolę zadbać o interes swój i moich obecnych sąsiadów, tzn aby nikomu z mojej okolicy nie stała się krzywda, bo jak zauważyłem i sami możecie zauważyć, ludzie są bardzo okrutni.

Zapraszam do odsłuchania mojej wypowiedzi, z chęcią dowiem się jak Wy widzicie takie historie.

Jeśli podoba ci się materiał, zostaw SUBA, i kliknij w dzwoneczek, każda łapka w górę też daje mi znak, że materiały są dla Was cenne.
https://ift.tt/2X88z2m

WIęcej informacji o szkoleniach i archicadzie na
https://ift.tt/2J8Gzl9

Chcesz nauczyć się Archicada? Ściągnij LEGALNIE za darmo i ucz się !!
https://myarchicad.com/

#archicadnagodziny

Additional Tags: Archicad, AutoCAD, drafting, drawing, Graphisoft, Autodesk, Revit, BIM, Building Information Modeling, Building, Information, Modeling, porównanie, vs, witch is better, który program lepszy, rendering, construction, structure, archicad crack, autocad crack, archicad tutorial, archicad tutorial pl, archicad tutorial po polsku, kurs archicad, kurs archicad od podstaw, coach, archicad mentoring, Disney, co lepsze?, problem w archicad, blender od podstaw, artlantis, artlantis tutorial, artlantis od podstaw, mck katowice, ile zarabia architekt, praca architekta jest zajebista, apa architektura, bimobject, teamviewer, jak używać bimobject, biblioteki archicad, obiekty do archicad,

%d bloggers like this: