szozdakrzysztof.pl

curtain wall compilation

via https://youtu.be/OL8D11OG83s Pamiętacie kilka filmów nt ściany kurtynowej?
Jeśli nie to z chęcią Wam je przypomnę. Ściana kurtynowa to takie piękne narzędzie, które umożliwia stworzenie nie tylko szklanej elewacji ale także pracę z wieloma procesami- od ścianki szklanej we wnętrzu przez różnego rodzaju elementy dekoracyjne.

Obejrzyjcie w spokoju. TO co słyszycie w tle to muzyka, playlista puszczona na YT która towarzyszyła mi podczas pracy.

Jeśli podoba ci się materiał, zostaw SUBA, i kliknij w dzwoneczek, każda łapka w górę też daje mi znak, że materiały są dla Was cenne.
https://ift.tt/2X88z2m

WIęcej informacji o szkoleniach i archicadzie na
https://ift.tt/2J8Gzl9

Chcesz nauczyć się Archicada? Ściągnij LEGALNIE za darmo i ucz się !!
https://myarchicad.com/

#archicadnagodziny

Additional Tags: Archicad, AutoCAD, drafting, drawing, Graphisoft, Autodesk, Revit, BIM, Building Information Modeling, Building, Information, Modeling, porównanie, vs, witch is better, który program lepszy, rendering, construction, structure, archicad crack, autocad crack, archicad tutorial, archicad tutorial pl, archicad tutorial po polsku, kurs archicad, kurs archicad od podstaw, coach, archicad mentoring, Disney, co lepsze?, problem w archicad, blender od podstaw, artlantis, artlantis tutorial, artlantis od podstaw, mck katowice, ile zarabia architekt, praca architekta jest zajebista, apa architektura, bimobject, teamviewer, jak używać bimobject, biblioteki archicad, obiekty do archicad,

%d bloggers like this: