szozdakrzysztof.pl

praca z terenem archicad – jak robić teren w archicad

via https://youtu.be/243lO3QNzVo jak robić teren w archicad?
TO pytanie pojawia się często na szkoleniach, na tym filmie możecie sobie obejrzeć i powtórzyć jak pracuje się z siatką terenu, jak to się powinno robić aby było prawidłowo i szybko.

STARTUJEMY !!!

Startujemy kolejny raz, po pewnej przerwie pojawiają się nowe filmy. Część będzie krótka, inne naprawdę długie. Jeśli dobrze pamiętam pojawi się nawet jeden pełnometrażowy prawie godzinny film. Tutaj musicie się uzbroić w cierpliwość.

Jednak zaczynamy, trzy razy w tygodniu, poniedziałki, środy, piątki o 7:45. Przyjdziecie do pracy, odpalcie kanał i na świeżo obejrzyjcie film.

Jeśli możecie, komentujcie, zostawiajcie po sobie znak, a pojawią się materiały bonusowe.

Jeśli podoba ci się materiał, zostaw SUBA, i kliknij w dzwoneczek, każda łapka w górę też daje mi znak, że materiały są dla Was cenne.
https://ift.tt/2X88z2m

WIęcej informacji o szkoleniach i archicadzie na
https://ift.tt/2J8Gzl9

Chcesz nauczyć się Archicada? Ściągnij LEGALNIE za darmo i ucz się !!
https://myarchicad.com/

#archicadnagodziny

Additional Tags: Archicad, AutoCAD, drafting, drawing, Graphisoft, Autodesk, Revit, BIM, Building Information Modeling, Building, Information, Modeling, porównanie, vs, witch is better, który program lepszy, rendering, construction, structure, archicad crack, autocad crack, archicad tutorial, archicad tutorial pl, archicad tutorial po polsku, kurs archicad, kurs archicad od podstaw, coach, archicad mentoring, Disney, co lepsze?, problem w archicad, blender od podstaw, artlantis, artlantis tutorial, artlantis od podstaw, mck katowice, ile zarabia architekt, praca architekta jest zajebista, apa architektura, bimobject, teamviewer, jak używać bimobject, biblioteki archicad, obiekty do archicad,

%d bloggers like this: