szozdakrzysztof.pl

Dlaczego nie mam efektów?

Przyjeżdża koleś, gada jak najęty a ja dalej nie pamiętam co on takiego powiedział i po cholere On tyle gada?

Znajome?

Dlaczego nie mam efektów?

Niezależnie od tego kim jesteś i jak bardzo masz podniesione mniemanie o sobie to czytając ten tekst mam nadzieję , że coś do Ciebie dotrze.

Co ma wspólnego projektant, architekt, szef biura, płytkarz , stolarz , operator koparki, kucharz?

Z jednej strony niewiele bo co mogą mieć te wszystkie zawody ze sobą wspólnego? Z drugiej zaś mają bardzo wiele niezależnie od tego jak bardzo byśmy się starali aby ich nie połączyć. Każdy przedstawiciel każdego ambitnego zawodu na świecie chce być najlepszy w swoim segmencie. Tylko jak osiągnąć perfekcję?

Na pewno nie osiągniesz ich siedząc i słuchając co mówię i o czym opowiadam. Tak genialny nie jestem ani ja ani Ty! Nikt nie jest aż tak genialny. A w sumie nie to że nikt, a znikomy procent ludzi potrafi przyswoić wiedzę bez jej wielokrotnego powtarzania i utrwalania. I to jest właśnie to co sprawia że będziemy mieli te nasze owe efekty.

Kazda forma powtarzania jest dobra jeśli chodzi o archicada. Chcesz szybko rysować ściany? Wybierz prosty projekt i przerysuj go kilkadziesiąt razy, poświęcają za każdym razem tę samą jednostkę czasu. Gdy będziesz to robił po raz pierwszy na pewno wynik będzie skromny. Za 20 razem, zakładając że się angażujesz w naukę, pójdzie ci zdecydowanie szybciej i zajdziesz dalej!!

Zaczynasz mieć efekty

Bez ćwiczeń naprawdę nic nje zrobimy. I dlaczego wymagasz ode mnie postępu swojego czy zespołu do którego należysz skoro sam widzisz jak pracujesz. Zespół osiąga efekt wtedy, gdy każdy każdego motywuje, trochę wyścig szczurów. Ale bardzo pomaga w byciu najlepszym. Każdy ma jakiś cel w zespole. Jeśli go nie masz, po co się angażujesz? Jeśli powiesz teraz „ja się nie angażuję”, to po cholere zabierasz tlen na szkoleniu??

Co za buc

Może i tak, może troche czasem jestem za szczery, może powiem coś za dużo, jednak bez szczerości 2 stronnej nie osiągamy nic. Jeśli nie čwiczysz to przecież ze szkodą dla siebie. A moje metody mają Tobie tylko pomóc w osiągnięciu naszego wspólnego celu.

%d bloggers like this: