szozdakrzysztof.pl

Szkolenie grupowe Archicad

Szkolenia grupowe z programu Archicad to wspaniałe rozwiązanie dla firm jak i dla tych którzy chcą nawiązać nowe znajomości

Taki opis spotkałem jakiś czas temu wertując internet. Oczywstością jest fakt, że szkolenia firmowe są naprawdę genialnym sposobem na podniesienie kwalifikacji. Jednak aby je podnieść, trzeba już jakieś posiadaç. Dlatego moja propozycja jest następująca:

  1. Przetestowanie umiejętności każdego pracownika
  2. Przeszkolenie najsłabszych pracowników od podstaw
  3. Zrównanie poziomu wiedzy i umiejętności pracy z programem
  4. Wprowadzenie szkolenia grupowego z BIM metod przyśpieszających pracę, teamwork

Taki zestaw naprawczy dla zespołu potrafi zdziałać cuda. Nie tylko podniesiemy ich kwalifikacje ale również sprawi y że zrzyją się ze sobą. Do tego jednak potrzeba równej wiedzy wyjściowej. Jeśli zaczniemy od poziomu tych lepszych, ci mniej wdrożeni nie będą czuli się komfortowo. Jeśli zaczniemy od tych mniej wdrożonych, ci lepiej znający program archicad zniechęcą się bo to już znają. A więc najpierw system wyrównujący a dopiero potem podnoszenie kwalifikacji.

Szkolenie pracowników podnosi morale całego

Oczywiście, że tak. Szkolenia są zawsze takim wydarzeniem które sprawia że zawiązują się więzy międzyludzkie. Zauważmy że gdy np we wtorek ma się odbyć szkolenie to już w poniedziałek pracownicy będą o nim rozmawiać. Pracownik ma pracować a nie rozmawiać. Hasło tak przestażałe jak każde inne z prlu. Siłą zespołu nie jest cicho siedząca grupa ludzi, a dynamiczny i energiczny zespół. A szkolenie grupowe podnoszące kwalifikacje to bardzo często burza mózgów. Siadamy i myślimy, rozwiązujemy problemy i kombinujemy. Nie siedzimy i klikamy jak te osiołki.

Czego potrzeba do szkoleń?

Przede wszystkim chęci. Bez tego nie odbędzie się żadne szkolenie. Jeśli już to mamy potrzebni są ludzie wraz z komputerami. A na nich oczywiście archicad i teamviewer. Ten drugi program pozwala na kontakt z osobą szkoloną online. Taka osoba siada przy komputerze i pracuje ze mną online. Nie ma potrzeby spotykać się na pierwszych dwóch etapach. Tutaj potrzeba spokoju, cierpliwości i dopasowania obu stron. A szkolenia online są najlepszym rozwiązaniem. To wystarcza na początek.

Jeśli interesuje Cię szkolenie, odezwij się i ustal harmonogram na nowy 2019 rok.

archicadnagodziny   #kursarchicadonline   #archicadmentoring  #archihelponline #archihelp

%d bloggers like this: