szozdakrzysztof.pl

Archicad+crack

Na tej stronie znajdziesz Archicad +crack i dowiesz się jak za darmo używać tego wspaniałego programu nad którym pracują tysiące ludzi…

Jeśli znalazłeś się ten wpis po haśle archicad+crack to jest mi naprawdę przykro z Twojego powodu. Nie dlatego że zrobiłeś coś złego ale dlatego że chciałeś. Nazywam się Krzysztof Szozda i jestem architektem, szkoleniowcem z tego programu.

Dlaczego takie hasło w wyszukiwarce pojawia się bardzo często? To tak samo jakbyśmy zapytali na otwartej grupie na facebook czy ktoś nie ma odstąpić wersji pirackiej programu bo nie mamy zamiaru wydawać na ten program złamanej złotówki. Jeśli tak go oceniamy to po co go używać? Bo archicad jest wspaniałym i potężnym narzędziem do pracy. No właśnie. Jego wspaniałość nie bierze się z powietrza, nie stworzyła go Matka Natura i nie dzieli się nim z każdym kto tego pragnie. Archicad to praca tysięcy ludzi. Jeśli byłbys częścią tej maszynerii to chciałbyś pracować za darmo 8-10h dziennie 5 dni w tygodniu? Chyba nie.

Jak sobie jedną kopię ściągnę nic się nie stanie

Jeśli wychodzisz z takiego założenia to zauważ że jeśli Ty to ściągnąłeś to może temat zassało i kilka tysięcy innych osób? Bo przecież nikt nie wystawi takiej maszyny tylko dla Ciebie. Świat jest tak skonstruowany, że jeśli coś cenimy i doceniamy to za to płacimy. Jeśli przestaniemy za to płacić stracimy to. Jeśli w założeniu kubek kasy kosztowałby 10 tyś zł to raz że byłby to genialny kubek z genialną kawą, dwa były by środki aby ten kubek był jeszcze lepszy i jeszcze bardziej dopracowany. Jeśli natomiast kosztowałby 1zł to nie było by kasy na konstruktorów, testerów, labolatorium badania smaku i aromatu. Nie było by nic. Co archicad ma wspólnego z kawą? Tylko tyle, że jak siadam do pracy przy tym programie to mam w ręku kubek kawy.

Pracuję na wersji 18

Tak, sam dla siebie pracuję na tej wersji, na legalnej kopii którą niegdyś zakupiłem za legalne środki. Bezsens, nie? Wokół tyle ludzie ściągają i używają a ten dalej na 18… Może i tak, jednak nie przyłożę się do niszczenia programu który uwielbiam. Zdarzają się na szkoleniach osoby które nie dają rady i się wycofują z nauki programu, bo dużo trzeba przejść aby się go nauczyć a potem jeszcze zapłacić by legalnie używać. Jasne. Jednak czy jest sens w tej metodzie? Chyba nie.

Archicad + crack to wyrok na siebie i na cały program. Graphisoft od tego nie zbiednieje aż tak bardzo, ponieważ Archicad nie jest jedynym programem tego producenta czy też grupy kapitałowej do której należy. Ale jeśli spadnie jego sprzedawalność w pewnym momencie przestanie być opłacalne jego dalsze rozwijanie.

I jak tu nie wyjść z założenia że ludzie dążą do samodestrukcji?

archicadnagodziny   #kursarchicadonline   #archicadmentoring  #archihelponline #archihelp

%d bloggers like this: