Blenderarchitektury,  freelancer,  Kurs Archicad

Myślisz że siebie znasz?

Kiedy ostatnio przekonałeś się, że nie znasz tak do końca samego lub samej siebie? Jeśli uważasz, że znasz siebie najlepiej na świecie to jeśli znajdziesz się w ekstremalnej sytuacjj życzę Tobie abyś się nie myliła lub mylił. Bo to właśnie błędne mniemanie o swoich umiejętnościach czy generalie o sobie sprawia, że w sytuacji wysokiego stresu zachowujemy się zupełnie inaczej.

Nasze zachowanie zależy od mnóstwa czynnkiów w tym także od tego czy w danym okresie czasu jest to jedyna taka sytuacja.

Ponad trzy lata temu bo jakoś w maju/czerwcu 2015 roku podarowałem nowe życie wspaniałemu przyjacielowi. Nie chcę nawet myśleć, co by było gdyby wszystko potoczyło się inaczej. I tutaj dochodzimy do kolejnego . Żałowaliście kiedyś swojej decyzji? Ja staram się nie żałować niczego.

Archicoach

A teraz dalwj o tym co właśnie przeczytałeś lub przeczytałaś. Zauważ że podczas zajęć otrzymujesz naprawdę ogrom informacji. Nie jest tego mało, a wręcz bardzo dużo. Jaki cudem przeceniasz swoje siły? Notujesz? Nie? To notuj.

Weź do jasnej cholery note czy zeszyt i zanotuj: zacznę notować i będę to robić sumiennie!

Jak inaczej chcesz wrócić do każdego elementu po kilku dniach, gdy zapomnisz pp godzinie? Nie da się. Jeśli jesteś za coś pewien postaw to za pewnik jakby od tego zależało całe twoje życie, tylko wtedy się upewnisz.

Please visit my site, feel free to read and watch. I create, mage digital world for you. I do models, sculpts, design furnitures and all kind of details. I am the architects, I make homes, biureaus and other buildings. What does my nickname means? My soul, my life, my freedom. Being proud to work with great people and for the great people. Who is great people? You, You, and You. And that man, woman standing next to You. Make Yourself proud

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: