szozdakrzysztof.pl

Uwierz w magię…

Gdyby rok temu ktoś powiedział mi

Słuchaj, niedługo zdecydowaną część swojej pracy będziesz wykonywał online

Zaśmiałbym się i to naprawdę głośno. Nie dlatego że to fantastyka , a dlatego że już to robię od dawna. Pozdrawiam wszystkich swoich klientów w tej sekundzie. Każdy z Państwa jest dla mnie wyjątkowy i staram się jak mogę by zaoferować Wam najlepszy produkt.

Praca z każdego zakątka ziemi

To nie bujda na resorach ani niemożliwy sen. To sen który njedawno stał się jawą. Popchnęła mnie do tego jedna z kursantek wielokrotnie przekonując mnie do tego kroku. W końcu przygotowałem się i poszło pierwsze szkolenie. Nie obejrzałem się gdy wszystkie, prawie wszystkie moje szkolenia poszły online.

Dlaczego online?

A dlaczego nie? Czym różni się praca online od pracy na żywo? Ogladałem kilka publikacji zanim zdecydowałem się poprowadzić kilka osób zdalnie. Dzięki tej próbie zaoszczędziłem czas tych osób. Dzięki tej próbie mogę pomagać im z każdego miejsca na ziemi. W zeszłym tygodniu prowadziłem we wtorek trzy szkolenia, wszystkie online. Dam sobię rękę uciąć, że żadna z osób szkolonych nie wiedziała gdzie w tym momencie się znajduję. Z drugiej strony dzięki online mogę pomóc większej liczbie osób. Już nie trzeba do mnie dojeżdżać, to ja wirtualnie przenoszę się do Was.

Tryb mieszany

To bardzo specyficzny proces. Jednak dzięki temu zespół trzy osobowy, znajduje się w 2 miastach oddzielonych od siebie dziesiątki km. Ja jestem u części zespołu, jedna osoba pozostaje online. Widzi moje ruchy na ekranie, ja widzę jej ekran. Dodatkowo doskonale się słyszymy. Tryb.mieszany-piękna rzecz.

Dzięki temu,że zastosujemy teamwork w archicadzie, cały powiększający się zespół będzie mógł zawsze pracować razem a pliki i biblioteki firmowe będą bezpieczne

archicadnagodziny   #kursarchicadonline   #archicadmentoring  #archihelponline #archihelp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: