Blenderarchitektury,  Kurs Archicad,  Projektowanie

vlog

Ostatnio wiele zmian nastąpiło w prowadzeniu szkoleń. Nie są to zmiany jedynie kosmetyczne, a poprawiające jakość pracy pomiędzy osobami szkolonymi a mną jako szkoleniowcem.

Główna i najmocniejszą zmianą jest praca online. Z tej strony pozdrawiam wszystkich obecnych kursantów. Dzięki tej dobrej zmianie a więc pracy online nie trzeba już kupować kompletnego szkolenia, na co wiele osób się nie decydowało.

Pracujemy na godziny, układając kalendarz czasem z tygodnia na tydzień, czasem dwa tygodnie do przodu. Godzina szkolenia w Gdańsku, następnie przerwa na kawę, dwie godziny w Poznaniu a następnie od razu Częstochowa.

Jakie takie rozwiązanie przynosi skutki?

Pracujemy wtedy gdy jest potrzebna pomoc, nie ma ograniczeń co do lokalizacji. Jeszcze pół roku temu do mojego biura przyjeżdżali kursanci z Krakowa, Lublina, Wrocławia, Oslo, Bazylei, Londynu czy Warszawy. W chwili obecnej to ja przenoszę się do nich wirtualnie.

 

Chcesz pracować online?

Zawsze możesz zacząć, plusem jest fakt, że uczysz się u siebie w domu, w biurze. Zamykasz się na godzinę, dwie by mieć spokój i omawiamy temat. Jeśli nie szkolenie a rozwiązywanie problemów, także możemy poświęcić na to czas.

 

Co dalej?

W trakcie przygotowań jest nowe szkolenie kilkugodzinne z pracy zespołowej czyli Teamwork, jednak dopięcie tego szkolenia potrwa jeszcze chwilę czasu. Efektem będzie wyszkolenie się w taki sposób, aby pracować zespołowo z każdego miejsca na ziemi.

 

A w międzyczasie zapraszam na Vlog, który dopiero startuje, jednak mimo wszystko proszę o łapkę w górę przy filmach i subscribe , by być na bieżąco.

 

youtube.szozdakrzysztof.pl

Please visit my site, feel free to read and watch. I create, mage digital world for you. I do models, sculpts, design furnitures and all kind of details. I am the architects, I make homes, biureaus and other buildings. What does my nickname means? My soul, my life, my freedom. Being proud to work with great people and for the great people. Who is great people? You, You, and You. And that man, woman standing next to You. Make Yourself proud

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: