szozdakrzysztof.pl

vlog

Ostatnio wiele zmian nastąpiło w prowadzeniu szkoleń. Nie są to zmiany jedynie kosmetyczne, a poprawiające jakość pracy pomiędzy osobami szkolonymi a mną jako szkoleniowcem.

Główna i najmocniejszą zmianą jest praca online. Z tej strony pozdrawiam wszystkich obecnych kursantów. Dzięki tej dobrej zmianie a więc pracy online nie trzeba już kupować kompletnego szkolenia, na co wiele osób się nie decydowało.

Pracujemy na godziny, układając kalendarz czasem z tygodnia na tydzień, czasem dwa tygodnie do przodu. Godzina szkolenia w Gdańsku, następnie przerwa na kawę, dwie godziny w Poznaniu a następnie od razu Częstochowa.

Jakie takie rozwiązanie przynosi skutki?

Pracujemy wtedy gdy jest potrzebna pomoc, nie ma ograniczeń co do lokalizacji. Jeszcze pół roku temu do mojego biura przyjeżdżali kursanci z Krakowa, Lublina, Wrocławia, Oslo, Bazylei, Londynu czy Warszawy. W chwili obecnej to ja przenoszę się do nich wirtualnie.

 

Chcesz pracować online?

Zawsze możesz zacząć, plusem jest fakt, że uczysz się u siebie w domu, w biurze. Zamykasz się na godzinę, dwie by mieć spokój i omawiamy temat. Jeśli nie szkolenie a rozwiązywanie problemów, także możemy poświęcić na to czas.

 

Co dalej?

W trakcie przygotowań jest nowe szkolenie kilkugodzinne z pracy zespołowej czyli Teamwork, jednak dopięcie tego szkolenia potrwa jeszcze chwilę czasu. Efektem będzie wyszkolenie się w taki sposób, aby pracować zespołowo z każdego miejsca na ziemi.

 

A w międzyczasie zapraszam na Vlog, który dopiero startuje, jednak mimo wszystko proszę o łapkę w górę przy filmach i subscribe , by być na bieżąco.

 

youtube.szozdakrzysztof.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: