Blenderarchitektury,  freelancer,  Frywolnie,  Kurs Archicad,  Projekt IKEA

Lokalny freelancer

Lokalny freelancer czyli kto?

Freelancer to wolny strzelec, ekspert w swojej dziedzinie. Pracuje na własne konto, zawsze zorganizowany, rzeczowy i dokładny. Pomimo, że ludzie postrzegają go jako czlowieka który generalnie nic nie robi a zarabia, freelancer pracuje cały czas dbając o swoją reputację, markę własnego nazwisja. Większość z nich prowadzi działalność gospodarczą dla wygody własnej i klienta.

Freelancer nie pracuje wtedy kiedy chce, pracuje zawsze gdy ma taką potrzebę. Nie ma limitu godzin ani w górę ani w dół. Nie obowiązuje go kodeks pracy, jeśli prowadzi działalność gospodarczą może iść na zwolnienie lekarskie ake ze stratą dla siebie. To, że freelancer jedzie na wakacje to efekt jego ciężkiej katorżniczj pracy, a więc nie ma co go obwiniać o to, że pojechał na urlop. Freelancer to też człowiek.

Online a lokalnie

Kilkukrotnie spotkałem się ze zdziwieniem ludzi, gdy mówiłem, że jestem freelancerem i nie mam ograniczeń narzucanych z góry. Jak wielu mi podobnych nie pracuję tylko przez internet. Freelancer to wolny strzelec, ake nie internetowy. To ktoś kto pracuje na swój własny rachunek. Zlecenka dla freelancera mogą być online lub lokalnie. Jeśli toś na własny rachunek wyprowadza psy sąsiadom to jest freelancerem. Jesli robi to po pracy w sklepie, to już free nie jest. Wykonujac usługę wyprowadzania psów nje wykonuje tego online, więc twierdzenie, że freelancer to taki jegomość internetowy, jest całkowicie błędne.

Promuję freelancig od ponad 3 lat, będąc czystej krwi freelancerem od przeszło 4 lat. Moje projekty są zarówno online jak i lokalnie. Nie każdy się do tego nadaje, to pewnik. Jeśli jednak mamy w sobue wystarczająco dużo zaparcia i chęci- odnosimy sukces. Sukces poparty potem , czasem łzami nie zawsze szczęścia. Ale warto

Please visit my site, feel free to read and watch. I create, mage digital world for you. I do models, sculpts, design furnitures and all kind of details. I am the architects, I make homes, biureaus and other buildings. What does my nickname means? My soul, my life, my freedom. Being proud to work with great people and for the great people. Who is great people? You, You, and You. And that man, woman standing next to You. Make Yourself proud

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: