szozdakrzysztof.pl

Zmiany są konieczne

Zmiany są konieczne i to nie tylko w naszym postrzeganiu rzeczywistości, choć to zawsze w cenie.

Obecnie, dzisiejsze zmiany polegają na zmianie wyglądu strony. Czasem trzeba coś zrobić aby poczuć się lepiej i teraz to się stało. Nowy układ, nowe menu. Po boku możliwość zapisania się do powiadomień o nowych postach.

Czy te zmiany były niezbędne?

Żadna zmiana nie jest niezbędna, co najwyżej konieczna. Myślimy, rozwijamy się i to nasz ponoć odróżnia od zwierząt. Może powiem coś przewrotnego ale sądzę, że nie jest to absolutnie prawdą. Zwierzęta również myślą, rozwijają się. Jednak nie jest to taki rozwój jak nasz, ani w takim tempie jak byśmy sobie tego życzyli. Nie jest sekretem że jestem fanem koni w każdej postaci, pod warunkiem że żyją i mają się dobrze. Inne formy są przeze mnie nie aprobowane. Konie również bardzo szybko się uczą, wprowadzają zmiany w swoim postępowaniu. Np. ostatnio klacz mojej żony na ujeżdżalni gdzie ją przeganiamy, zaczęła sama z siebie robić 8semki pomiędzy mną a moją żoną. Ktoś jej tego uczył? Pod siodłem tak, kiedyś. Bez siodła nigdy tego nie robiła. Mój kot również co nóż coś wykombinuje. Jego metody czasami zadziwiają, ponieważ często są przeróbką czegoś co mu już raz nie wyszło. I jak tu nie nazwać tego rozwojem.

Każdy widzi to po swojemu

I tak jest oczywiście najlepiej. Zanim zaczniemy się zastanawiać czemu, dlaczego i po co; zastanówmy się jak byśmy sami to zrobili. Tak jest najlepiej. Dopiero jeśli nie wiemy lub nie jesteśmy pewni, wówczas znajdźmy najlepsze dla nas rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: