szozdakrzysztof.pl

Szkolenia Archicad – nabijanie w butelkę

Profesjonalne Szkolenia Archicad

Tak reklamuje się wiele firm, również i moja. Profesjonalne ponieważ poświęcamy generalnie życie na to aby móc pracować w tym programie a swoje umiejętności przekuć w wiedzę teoretyczną.

Co u mnie na zajęciach?

Przede wszystkim teoria i praktyka. Siadamy obok siebie przy biurku, mamy przed sobą komputery i zaczynamy. Bazujemy na rysunku który nauczy podstaw pracy, nie obiecuję że od razu będziesz śmigać, będziesz starym wyjadaczem 🙂 Bo tak nigdy nie będzie. Pokazuję podstawy ale co ważne UCZĘ JAK SIĘ ROZWIJAĆ dalej, jak przechodzić na inne wersje.

Ważne jest to że pracujemy we dwójkę, nie ma potrzeby aby zbierała się grupa, bo grupa to TY i JA.

 

Ostatnio zastanawiałem się co działa lepiej- szkolenia indywidualne czy grupowe? Lepiej jak wykładowca mówi do mnie i 8 mnie podobnych czy TYLKO DO MNIE? 🙂 no właśnie.

Z drugiej strony program. Jeśli decydujesz się na zajęcia ze mną, wymagam własnego sprzętu. Jeśli jednak nie będziesz go mieć, popracujemy na moim sprzęcie- co za różnica?

A skąd programy?

„Na szkoleniach zapewniam Archicada na rok, program typu Photoshop i Corel w licencji dożywotniej!!!!”

Nauczę Cię czytać uważnie. Archicada może sprowadzić każdy, jeśli nie idziesz do mnie na szkolenie, możesz sam/sama sprowadzić sobie Archicada z licencją edukacyjną na rok, a potem dalej przedłużyć. Dodatkowo programy „typu”. Czy ja obiecałem Photoshopa i Corela? NIE  🙂 i to jest właśnie ten sens który należny czytać. Powyższy tekst nie ma Ciebie nabić w butelkę – ma Tobie pokazać jak łatwo można dać się pokusić. Podczas szkolenia wskazuję i pomagam w instalacji dwóch programów – do grafiki wektorowej. Są to programu typu GNU, czyli darmowe – ale do pracy przy wnętrzach lub architekturze całkowicie wystarczają. DO tego inne programy, jeśli zgłaszasz taką potrzebę. Tego jednak dowiesz się na samych zajęciach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: