freelancer,  Frywolnie

nieudany prezent

nieudany prezent ?

nieudany prezent

Temat wałkowany przez wiele osób, nagłaśniany w telewizji, radiu i gazetach. A jednak nabiera on mimo wszystko rozwoju przed świętami. A co najlepsze to my wszyscy temu sprzyjamy. Pisałem we wcześniejszych wpisach o tym jak obserwować obiekty, jak zwracać uwagę na otoczenie. I teraz to się Tobie właśnie przyda. Jeśli jechałeś samochodem i obserwowałeś domy, dachy i płoty, to teraz zacznij zwracać uwagę, gdzie pojawił się nowy pupil, kto zaczął wychodzić z nowym zwierzakiem. Nie musi on być super mega szczeniaczkiem, chodzi o fakt pojawienia się zwierzęcia.

Zaobserwuj jak ludzie którzy dostają pieska pod choinkę świetnie się czują w roli opiekuna. Wychodzą z nim na dwór, bawią się. Nie straszna im pogoda, temperatura.

Aż do czasu

A teraz gdy już obserwujesz otoczenie poczekaj do wakacji. I tu pojawia się Twój egzamin ze spostrzegawczości. Kto z tych super opiekunów, którzy w święta przygarnęli prezent wyjeżdża na wakacje bez psa?

A gdy wraca nie ma już psa, nie ma spacerów, nie ma zabawy patykiem mimo złej aury.

I teraz zastanów się co to za ludzie? Jeśli tak traktują psa, to jak potraktowali by Ciebie? Ale powiesz”w mojej okolicy takich nie ma”. A założysz się o to? Wystarczy się rozejrzeć!!

 

Co wspólnego ma szkolenie z programu archicad z porzuconym psem? Obserwacja, postrzeganie rzeczywistości i umiejętność reakcji. Jeśli stajesz się wrażliwy na takie sytuacje, to podczas projektowania zwrócisz uwagę na więcej szczegółów, niż taki właśnie właściciel psa. Bo TY pracujesz używając odczuć, a on tylko wiedzy.

 

nieudany prezent

Please visit my site, feel free to read and watch. I create, mage digital world for you. I do models, sculpts, design furnitures and all kind of details. I am the architects, I make homes, biureaus and other buildings. What does my nickname means? My soul, my life, my freedom. Being proud to work with great people and for the great people. Who is great people? You, You, and You. And that man, woman standing next to You. Make Yourself proud

Jeden Komentarz

  • Iwona

    To bardzo złe traktować psa jak zabawkę i przedmiot. Znam ludzi, co haskie psy zamykali w domu, w ogóle nie patrząc na to, że ten pies potrzebuje i nawet 20 km dziennie pobiegać. Pies, to nie zabawka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: