aranżacja wnetrz,  Kurs Archicad,  Projektowanie

szkolenie grupowe czy indywidualne?

 

szkolenie grupowe czy indywidualne?

Nie uwierzę jeśli się nad tym nie zastanawiałeś drogi czytelniku, droga czytelniczko.

 

Szkolenia są rzeczami czasem bardzo osobistymi. I jak każdy aspekt naszego życia wymaga przemyślenia. I tak, możesz mieć szkolenie z obsługi jakiegoś urządzenia, szkolenie przez coacha, szkolenie z wchodzenia na drabinę.

Szkolenia grupowe

Są doskonałe jeśłi chcemy poznać ludzi lub jeśli nasze środki są mocno ograniczone. Szkolenie grupowe jest tańsze. Jednak nie zawsze się to opłaca. Nie dlatego, że takich szkoleń nie prowadzę, a dlatego że płacimy 1/3 mniej niż za indywidualne, ale czasem z wykładowcą musimy podzielić się z resztą grupy. Więc nie jestem przekonany czy to ma większy sens. Sam szkolę się od czasu do czasu. Szkolenia indywidualne są genialne, jeśli mają za zadanie nas nakręcić np na sprzedaż produktu. Wtedy im więcej oszołomów takkich jak my, tym lepiej. Takie szkolenie jest zazwyczaj bardzo dynamiczne – i o to w tym chodzi

Szkolenie indywidualne

Tutaj cały czas masz dla siebie i to ty decydujesz jak go wykorzystasz – możesz rozwiązywać problemy, albo uczyć się nowego materiału. Cały czas jest dla Ciebie i nikt nie przyśpiesza, ani nie zwalnia Twojego tempa. POświęcasz tyle czasu na tematy które ci nie wychodzą, ile chcesz. I nikt się nie buntuje, bo tylko ty jesteś na szkoleniu.

Tego typu szkolenia są idealne w momencie gdy musisz się skupić, przyswoić wiedzę. Cisza, spokój, kawa i herbata bez ograniczeń – to jest ten klimat.

 

A więc pytanie nadal brzmi: szkolenie grupowe czy indywidualne?

Please visit my site, feel free to read and watch. I create, mage digital world for you. I do models, sculpts, design furnitures and all kind of details. I am the architects, I make homes, biureaus and other buildings. What does my nickname means? My soul, my life, my freedom. Being proud to work with great people and for the great people. Who is great people? You, You, and You. And that man, woman standing next to You. Make Yourself proud

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: