szozdakrzysztof.pl

konsultacje archicad

konsultacje archicad

konsultacje archicad !

Konsultacje z programu mogą mieć różny wymiar. Z jednej strony jest to spotkanie w biurze u mnie, gdzie umawiamy najbardziej frustrujące tematy, z drugiej zaś możemy porozmawiać telefonicznie, podejrzeć się przez pulpit zdalny.

Praca zdalna wydaje sie tutaj idealnym rozwiązaniem, jednak ma to swoje ograniczenia.

Przede wszystkim formalności. Zanim zaczniemy tak naprawdę współpracę, należy uzgodnić warunki czyli w czym tak naprawdę mam pomóc. Czasami zadaję dziwne pytania, może troszkę niezwiązane z tematyką, mają jednak one swoją podstawę i uzasadnienie.

Formalności to przede wszystkim umowa o współpracę. Reguluje ona zobowiązania stron oraz formę i sposób płatności. Na początku jest to oczywiście płatność po sesji każdorazowo. Następnie przechodzimy do płatności okresowej, gdzie ja naliczam czas a następnie robię podsumowanie oraz wystawiam fakturkę.

Pamiętaj: mówiąc o tym, iż moja godzina pracy zajmuje tyle i tyle, nie mam na myśli, iż rozliczamy się co do minuty. Jeśli np. czas naszego spotkania online to 22,5 minut to na pewno nie zostanie tak zapisana. Liczy się każda rozpoczęta godzina pracy. Czy jest to w porządku?

Z jednej strony możesz podważyć mój sposób naliczania, z drugiej zaś kilka przykładów poniżej zobrazuje ci tok rozumowania:

-Jeśli wynajmujesz koparkę, to liczy ona swój czas w zależności od firmy za każdą rozpoczętą godzinę lub pół godziny w przypadku firm początkujących.

-Adwokat nie skasuje cię za 1h i 5 minut, tylko za 2 h.

 

Ok, ale to inna sprawa. Czy na pewno? konsultacje archicad?

konsultacje archicad

 

CO dostajesz w zamian?

Wiedzę i doświadczenie. Jeśli masz jakiś problem do rozwiązania, chcesz się czegoś nauczyć, to jak najbardziej możemy siąść i go rozwiązać. Niekoniecznie rano i niekoniecznie wieczorem. Tutaj nie ma jednego wspólnego mianownika. Tu się odbywają konsultacje archicad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: