szozdakrzysztof.pl

freelancer na etacie

freelancer na etacie

freelancer na etacie

Temat wrócił do mnie mimo woli, do moich przemyśleń nt tej pracy. Już jakiś czas temu napisałem posta na temat pracy FREELANCERA, WOLNEGO STRZELCA, który pracuje dla tych którzy mu płacą. Znowu jednak zdarzył się temat w internetach, a konkretnie na faceboooku w jednaj z grup do których należę, gdzie dla mnie jednoznacznie pytanie „czy łączy Pan/Pani pracę na etacie z freelancingiem” zwaliło mnie z krzesła.

Z racji swej nazwy freelancer jest wolnym strzelcem i gdy wielu uważa go za wolnego ducha tak naprawdę jest przedsiębiorcą w swojej dziedzinie. Pamiętajmy, że prawdziwy freelancer zajmuje się reklamą, pozyskiwaniem klientów, ich obsługą, fakturowaniem. Pracujemy zawsze i wszędzie, w granicach rozsądku bo wakacje też nam się należą – jak każdemu.

Czy można być freelancerem pracując na etacie? To tak jakby Weganin na kolacje jadł kiełbasę z grilla, bo tak mu pasuje. http://www.szozdakrzysztof.pl/2017/12/03/szkolenie-online/Albo rybki albo akwarium.

 

Jeśli już ruszam ten temat. To , że pracujemy w domu, biurze, pociągu czy stołówce w Ikei, nie znaczy, że jesteśmy wolnymi duchami. Pracujemy ciężej niż ci na etacie, dbamy o wszystko sami i sami za wszystko odpowiadamy. Jeśli nie wyjdzie zlecenie, nie dogadamy się z klientem, nie zarobimy. najprościej jak się da 🙂

 

freelancer na etacie

One thought on “freelancer na etacie

  1. Rzeczywiście Panie Krzysztofie, tu przyznam rację temu co Pan pisze, freelancer powinien pracowac sam dla siebie. Spotkałem się już kiedyś z freelancerem który pracował do 16

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: