Blenderarchitektury

Inwestycja w rozwój

Wczoraj miałem przyjemność słuchać a nawet i obejrzeć naocznie wykład założyciela fimy Kruger&Matz. Dobrze pisze nazwe? Przyjemność o tyle do ra, że bardzo przyjemnie się tego wszystkiego słuchało a gość który występował na froncie mówił jak człowiek, ale nie taki który wyuczył się regułek. Bardzo przystępny język, jednak jeśli komuś przeszkadzają wkradające się bluzgi z języka potocznego  – lepiej tego nie słuchać.

O czym była mowa.

O tym czym jest biznes, czym jest bycie zarobionym i co trzeba ku temu poświęcić. Zapewne nie każdy może być zadowolony z języka czy sposobu prowadzenia, jednak sądzę że taki wykład dużo podsumowuje. Wybór między mega zapracowanym człowiekiem a rodzinnym jegomościem wydaje się oczywisty? Nie. Nigdy nie jest, bo jak zostało wspomniane na wykładzie coś kosztem czegoś.

Ja szukam dalej swojego złotego środka, na razie jakieś 6 lat, a z moich zasłyszanych informacji wynika, że niektórzy robią to lat 30.

Kiedyś podczas szkolenia słyszałem „myśl o czymś a w pewnym momencie stanie się prawdą”. Na tym spotkaniu było inaczej, a rzeczywiście nie należy o czymś myśleć aby tak się stało, a zrobić wszystko aby do tego doprowadzić.

Rozwój to nasze postanowienia i działania.

window-770535_640

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: