Blenderarchitektury

nowy dzień, nowy rok

Gdy pisze ten wpis jest godzina 6:12, rzadko zdarza mi się wstawać o takiej godzinie, jednak ponoć jaki początek roku, taki cały rok. Tak więc postanowiłem rozpocząć go pracowicie, jednak bez zbytniej przesady.

Patrząc nad monitorem z ubiegającymi minutami zauważałem wstający nowy dzień. Obraz za oknem powoli stawał się jaśniejszy, drzewa nabierały swojego kształtu, a ja jestem ciekaw co przyniesie nowy rok. Na pewno dużo dobrego, bo i czego się innego spodziewać?

Nowe projekty, modele 3d, trochę bibliotek parametrycznych do programu Archicad, czy wizualizacje elewacji i wnętrz. To już wiem, tak samo jak projekty mebli, kilku urządzeń. Perspektywa wszystkiego co powyżej cieszy, szczególnie że każdy z tych elementów wymaga maksymalnego zaangażowania i pracy. Efekt cieszy i daje dużo pozytywnej energii na kolejne zmagania. Takich jak najwięcej, bo czymże można się cieszyć bardziej niż nowymi wyzwaniami, podnoszoną stale poprzeczką? Właśnie tym. Jednak nie zapominajmy w tym nowym roku o tych, którzy nas otaczają i o własnych pasjach. Praca to nie wszystko. Ważne są również emocje którymi się otaczamy, które dają nam siłę na trwanie i dążenie do coraz lepszych efektów. A przy okazji pozwalają coraz efektywniej zarządzać czasem.

Czas.

Z jednej strony wróg, z drugiej sprzymierzeniec. Zależy od tego jak do tego podejdziemy. Mam nadzieję że zarówno dla was, jak i dla mnie, w tym roku czas będzie sprzymierzeńcem, anie wrogiem. Czas się zabrać za coś kreatywnego.

board-1765874_640

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: