szozdakrzysztof.pl

nowy dzień, nowy rok

Gdy pisze ten wpis jest godzina 6:12, rzadko zdarza mi się wstawać o takiej godzinie, jednak ponoć jaki początek roku, taki cały rok. Tak więc postanowiłem rozpocząć go pracowicie, jednak bez zbytniej przesady.

Patrząc nad monitorem z ubiegającymi minutami zauważałem wstający nowy dzień. Obraz za oknem powoli stawał się jaśniejszy, drzewa nabierały swojego kształtu, a ja jestem ciekaw co przyniesie nowy rok. Na pewno dużo dobrego, bo i czego się innego spodziewać?

Nowe projekty, modele 3d, trochę bibliotek parametrycznych do programu Archicad, czy wizualizacje elewacji i wnętrz. To już wiem, tak samo jak projekty mebli, kilku urządzeń. Perspektywa wszystkiego co powyżej cieszy, szczególnie że każdy z tych elementów wymaga maksymalnego zaangażowania i pracy. Efekt cieszy i daje dużo pozytywnej energii na kolejne zmagania. Takich jak najwięcej, bo czymże można się cieszyć bardziej niż nowymi wyzwaniami, podnoszoną stale poprzeczką? Właśnie tym. Jednak nie zapominajmy w tym nowym roku o tych, którzy nas otaczają i o własnych pasjach. Praca to nie wszystko. Ważne są również emocje którymi się otaczamy, które dają nam siłę na trwanie i dążenie do coraz lepszych efektów. A przy okazji pozwalają coraz efektywniej zarządzać czasem.

Czas.

Z jednej strony wróg, z drugiej sprzymierzeniec. Zależy od tego jak do tego podejdziemy. Mam nadzieję że zarówno dla was, jak i dla mnie, w tym roku czas będzie sprzymierzeńcem, anie wrogiem. Czas się zabrać za coś kreatywnego.

board-1765874_640

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: