Blenderarchitektury,  Frywolnie

Koniec pracy… w tym roku :)

Stary rok kończę właśnie dzisiaj pracując do samego końca, dopinając wszystko na ostatni guzik. Zastanawiam się jaki będzie ten kolejny rok. Już na pewno wiem jedno, będzie wspaniały, pełen nowych wyzwań i projektów które wymuszą powiększenie swojego zasobu wiedzy. Czasami nerwów, czasami radości. Wyzwania które już sobie postawiłem przed sobą wymagać będą wielu godzin mozolnej pracy, jednak myślę, że warto.

Kto się nie rozwija ten się cofa, więc mam nadzieję że ten kolejny piękny rok będzie pod znakiem rozwoju i nowych rozwiązań.
I tego samego i Wam wszystkim życzę w tym nowym, na pewno ciekawym roku. A czy szczęśliwym, to już zależy od nas samych.

 

Wszystkiego Naj Naj

 

PS. obrazek który widzicie to moja ulubiona ścieżka w lesie 🙂 ale nie teraz, bo ziemia twarda i kopyta się obijają

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: