Blenderarchitektury,  freelancer,  Frywolnie

Zainwestuj w swoją własną ochronę

Nie mam tutaj bynajmniej na myśli abyś zatrudnił ochroniarza. Zdecydowana większość ochrony jaką kojarzysz to studenci dorabiający między zajęciami lub ludzie z grupą inwalidzką już na emeryturze. Jest to bardziej dozór a nie ochrona

 

police-869216_640

 

No to o jakiej ochronie myślę?

Gdy bierzesz się do pracy zastanawiaj się nad tym co robisz, w którą strone masz się poruszać, co po kolei robić.

A czym ma być ta ochrona? Czymś o  czym wiele osób nawet przy archicadzie zapomina. Staram się być na bieżąco z każdą wersją i jedno wiem na pewno czego mii tutaj brakuje: oznaczenia wersji w jednym pliku. Jeśli mogli byśmy zapisywać w jednym pliku wersje, to był by już kompletny kosmos. Ktoś powie:Ok, masz etapy przebudowy”.  NO mam, jednak wersja a etap to nie to samo. Wersję wyburzeń i etapu projektowanego chciałbym zapisać jako starą i nową. TO znacznie poprawiło by sposób projektowania i wracania do konkretnych rozwiązań.

Myślę jednak że jest to głęboka przyszłość. Chociaż np Fusion z takiej opcji korzysta, nawet edytor dokumentów Googla. A Archicad… wierzę że jeszcze skorzysta.

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: