Blenderarchitektury,  freelancer

Archicad – nie bądź jak to zbłąkane

Czytałem ostatnio wiele blogów ludzi którzy zaczynają, którzy „siedzą” w branży takiej czy innej. Mam wrażenie wręcz, że trafiłem na ścianę smutku i płaczu. Nie wiem czy po protu wpisałem w wyszukiwarce złe tagi, czy google popełnił jakiś błąd (nie posądzam) albo jakiegoś psikusa. Jednak można było odnieść wrażenie, że na jednym poście ktoś się zachwyca swoim projektem, na drugim zaś obwinia cały świat za to że kamienie na drodze są krzywo ułożone.

Tak się nie da. Jeśli czytasz moje wpisy i jesteś autorem jakiegoś smętnego wpisu, to prosze zastanów się czy chciałbyś aby i Tobie obniżano samoocenę, przez czytanie na głos smętnych opowieści, jak to każdy jest lepszy, mocniejszy, sprawniejszy i mądrzejszy. Zastanów się co piszesz i czy w takim środowisku chciałbyś żyć.

Apropo życia, jeden z blogów opisywał to co pena osobliwość widzi za oknem i najgorszy był ten przeklęty smętny płot sąsiada, który wszystkich wprawiał w smutek. A ile to zorganizować resztki farb ze sklepu i pomalować go na zielono a potem w kolorowe kwiaty?

 

animal-1787835_640

 

Nie bądź więc proszę jak to zbłąkane ciele, bo nikomu, a zwłaszcza Twojemu otoczeniu to nie służy.

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: