szozdakrzysztof.pl

ARCHICAD: znajdź swój rytm

Zakładam że zajmujesz się projektowanie, pracujesz i masz czasem wszystkiego dość. Nie jest absolutnie prawdą fakt,że rytm życia można tak sobie ustalić i trzymać się go nieprzerwanie. Jeśli tak myślisz, porozmawiajmy za 3-4 lata. Jakie będą skutki? Wypalenie.

Dokładnie tak samo jak w każdej dziedzinie i przy projektowaniu architektury, tutaj z pomocą Archicada, zalecana jest różnorodność. A przynajmniej jeśli mam być z Tobą całkowicie szczery to ja Tobie tak polecam. Jednostajny tryb życia z czasem staje się po prostu nudny. Więc co? Więc coś z tym trzeba zrobić.

Muzyka łagodzi obyczaje ale nie jest wyznacznikiem odejścia od problemów. Najlepszym rozwiązaniem jest coś co nie pozwoli się Tobie skupić nad problemami z którymi się akurat borykasz. Nie wychodzi strop? Nie masz pomysłu jak wykonać mesha czy przekształcić w sposób szybki i efektywny , niekoniecznie efektowny obiekt.

DAJ SOBIE WYCISK

Ale nie chodzi tu o katowanie się deską czy poduszką dla bardziej wrażliwych. Zacznij uprawiać sport, który Cię uzależni od siebie. Brak kasy, zła pogoda czy po prostu niechęć w danym dniu nie moga Cię powstrzymywać przed wysiłkiem. Nie powiem ci jaki sport uprawiać, bo każdego kręci coś innego. O właśnie, dochodzimy do tego właściwego określnika: „kręci”. Wycisk o którym mowa musi cie KRĘCIĆ, musisz być zadowolony lub zadowolona z tego co robisz, jak się męczysz i jak na koniec nie masz już siły na nic. Dlaczego? bo po 15 minutach Twoje baterie będą naładowane na full.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: