szozdakrzysztof.pl

Spełniaj swoje założenia

Spełniaj swoje założenia

Kto nie marzy, kto nie ma założeń, nie dąży do nich. Jeśli dążysz do spełnienia swoich planów, zrób sobie dokładny plan jak je osiągnąć, punkt po punkcie. To pierwszy najprostszy etap. Potem go zrealizuj!

Snuj Plany

Bez planu nie zrobisz nic, chyba że całe swoje życie opierasz na szczęściu i przypadku. Plany to coś od czego zaczynamy. Kartka papieru, godzina dziennie i jedziemy do przodu. Pamiętaj, że pomysłu jak i snucia planów nikt ci nie odbierze.

jump-1209941_960_720

Bądź cierpliwy

Nie od razu Rzym zbudowano. Pamiętaj, że tylko cierpliwi dobiegają do mety. Jeśli założysz sobie, że musisz coś zrobić już teraz natychmiast, to daleko nie zajedziesz. Decyzje podejmowane szybko- TAK, decyzje podejmowane na szybko _NIE

Cierpliwością wygrywali wojny, a Ty masz wygrać swój pomysł.

Nie bój się prosić o pomoc

Tego się nie bój. Korzystaj z takiej pomocy na jaką możesz sobie na tę chwilę pozwolić. Jeśli masz 100tyś do dyspozycji o pomoc możesz poprosić handlowców, speców od reklamy i wizerunku, jeśli masz 2tyś, możesz pozwolić sobie np na szkolenia, czy przynajmniej na jedno porządne. Jeśli nie dysponujesz funduszami to możesz je albo pozyskać, albo poradzić sobie bez nich.

DIY górą

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: