Blenderarchitektury,  Kurs Archicad,  Projektowanie

Kurs Archicad

Pracujesz ciężko a jednak Twoje wyniki nie są najlepsze? Może dlatego że nie potrafisz pracować szybko a o automatyzacji procesów projektowych w Archicadzie nie masz pojęcia?

Radzę sobie w Archicadzie

Tylko po co to Tobie, jeśli umiesz rysować, coś wymodelować, radzisz sobie…

 

No właśnie, radzisz sobie. I może tutaj jest ten problem. Ty sobie radzisz a masz pracować, masz zap…ć ,tak byśmy to mogli powiedzieć. Nie masz się zastanawiać tylko działać.

Potrafisz pracować?

A może tylko zdaje ci się, że to co wiesz jest już wystarczające?

Ok, załóżmy że tak. Czy potrafisz chować duplikowane przekroje?

Zrobisz zestawienie powierzchni w kilka minut?

Pracujesz na widokach i szybko robisz zestaw np rysunków czarno białych lub z wymiarowaniem w calach? Pozostawiając wymiary w cm w spokoju?

Wizualizacje robisz w Archicadzie czy Artlantisie?…no właśnie, w artlantisie który już wersji rocznej nie wprowadza… został archicad i co teraz?

Odezwij się do mnie, zapisz na kurs, a zobaczysz jak fascynująca jest praca

football-560473_960_720

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: