Blenderarchitektury,  Kurs Archicad,  Projektowanie

ArchiCoach

Prowadzę szkolenia od kilku dobrych lat. W tym czasie miałem przyjemność pracować z wieloma naprawdę utalentowanymi osobami, jednak część z nich była lekko leniwa, część delikatnie mówiąc zagubiona. Zagubienie polega na tym , że nie do końca wiemy co chcemy z tym programem robić, i dlaczego właśnie ten program.

W szkoleniach z programu archicad fajne jest to, że ludzie nie do końca są świadomi programu z którym chcą współpracować. Niektórzy rozpoczynając z nim pracę uważają go za „fajny” bo są fajne ikonki. A jak Ty podchodzisz do tego programu? Jeśli nie wiesz jak z nim pracować, jak do niego podejść, to idealny jest tutaj kurs indywidualny.

 

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, potrzebujesz aby pomóc wytyczyć ci drogę, a przy okazji nauczyć tego i innych programów to jest to ten czas na decyzję. #coaching to coś o czym można poszukać informacji na forach, lub po prostu wpisując  w google. Z tych źródeł dowiesz się, że mamy kilka instytucji wydające „uprawnienia” coachom. Ale czym są te uprawnienia? TO potwierdzenie że dana osoba wydała kupe kasy na szkolenia, na to jak pomagać ludziom z biznesu, z życia itd. Z informacji które sam nabyłem tą droga dowiedziałem się, że są różne kategorie coachingu. Ale kim jest taka osoba? Nauczycielem, przewodnikiem? Może i tak, ale czy coach z tzw uprawnieniami czyli certyfikatem ukończenia szkolenia bycia coachem nauczy cię jak pracować, jak podejść do klienta i na co uważać sporządzając umowę z klientem na prace projektowe lub na prace nad produktami cyfrowymi. Musiałby mieć sporą wiedzę na ten temat aby być wiarygodnym, bo sam papier to moim zdaniem za mało.

 

\Ok, ale coaching jest dla wybranych… tak, dla tych którzy go tak naprawdę potrzebują. Myślisz że każdy trener utrzymuje się tylko z bycia trenerem?

 

ArchiCoaching … fajnie brzmiący termin

apple-691798

cz2 niedługo

 

 

 

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: