aranżacja wnetrz,  Blenderarchitektury,  Kurs Archicad,  Projektowanie

Archicad nie tylko o archicadzie

Prowadzę zajęcia nie od dnia wczorajszego i zdaję sobie sprawę iż nie ma czegoś takiego jak szkolenie idealne. Zechciejcie uczyć programu komputerowego, jakiegokolwiek w rzeczy samej, a zobaczycie że w grupie np 10 osobowej znajdzie się ktoś, kto będzie wam cały program opóźniał. Z drugiej strony dogodźmy wszystkim szkolonym. Nie ma takiej opcji aby pójść po najwygodniejszej dla kursanta linii na kursie grupowym. Jest jednak na to prosty i ciekawy sposób. Zdradzę jedynie że chodzi o rozmowę. Całym klu jest oczywiście jej treść.
Jednak dobre zajęcia to nie tylko zajęcia prostotorowe. Czasem ważna jest też rozmowa na inne, bardziej techniczne sprawy. O prawie budowlanym, o koniach, o materiałach budowlanych i nośności ścian działowych. To jest dobre szkolenie. I dlatego robimy je w grupach max 2 osobowych. Więcej to już tylko na wykład się nadaje a nie na trenowanie Pro.

Please visit my site, feel free to read and watch. I create, mage digital world for you. I do models, sculpts, design furnitures and all kind of details. I am the architects, I make homes, biureaus and other buildings. What does my nickname means? My soul, my life, my freedom. Being proud to work with great people and for the great people. Who is great people? You, You, and You. And that man, woman standing next to You. Make Yourself proud

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: