szozdakrzysztof.pl

Czego chcesz się nauczyć?

Czego chcesz się nauczyć? Pytanie wydaje się banalnie proste: archicada. Czy jednak taka jest twoja rzeczywista odpowiedź?
Z jednej strony mówisz „a co innego, przecież po nic innego bym się nje pisał/a”. Z drugiej zaś zastanawiasz się czego jeszcze możesz się nauczyć? Obalić mity, poznać nowe możliwości i takie metody na użytkowanie Archicada, jakich nie zobaczysz nigdzie indziej. Dlaczego? Dlaczego to pokazuję zamiast trzymać opracowane metody jedynie dla siebie? A dlaczego by nie. Kompilacja i hybrydyzacja to w obecnym czasie oznaka postępu. Jeśli bym mógł, sam skorzystałbym z hybrydyzacji ale z innej dziedziny.
Pracując w biurze korzystasz z Archicada i Artlantisa? A może cinerender? Jeśli tak to ile czasu spędzasz na wprowadzaniu korekt przy modelu? Jak długo szukasz biblioteki obiektu którego chcesz użyć? A może rezygnujesz szybko na rzecz łatwiej dostępnego kompromisu? Jeśli masz dość marnotrawienia czasu i nerwów, chciałbyś pracować w ciekawszy sposób- odezwij się, mogę Cię tego wszystkiego nauczyć, jeśli i ty zechcesz.

Adres znasz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: