aranżacja wnetrz,  Blenderarchitektury,  Kurs Archicad,  Projektowanie

Czego chcesz się nauczyć?

Czego chcesz się nauczyć? Pytanie wydaje się banalnie proste: archicada. Czy jednak taka jest twoja rzeczywista odpowiedź?
Z jednej strony mówisz „a co innego, przecież po nic innego bym się nje pisał/a”. Z drugiej zaś zastanawiasz się czego jeszcze możesz się nauczyć? Obalić mity, poznać nowe możliwości i takie metody na użytkowanie Archicada, jakich nie zobaczysz nigdzie indziej. Dlaczego? Dlaczego to pokazuję zamiast trzymać opracowane metody jedynie dla siebie? A dlaczego by nie. Kompilacja i hybrydyzacja to w obecnym czasie oznaka postępu. Jeśli bym mógł, sam skorzystałbym z hybrydyzacji ale z innej dziedziny.
Pracując w biurze korzystasz z Archicada i Artlantisa? A może cinerender? Jeśli tak to ile czasu spędzasz na wprowadzaniu korekt przy modelu? Jak długo szukasz biblioteki obiektu którego chcesz użyć? A może rezygnujesz szybko na rzecz łatwiej dostępnego kompromisu? Jeśli masz dość marnotrawienia czasu i nerwów, chciałbyś pracować w ciekawszy sposób- odezwij się, mogę Cię tego wszystkiego nauczyć, jeśli i ty zechcesz.

Adres znasz 🙂

Please visit my site, feel free to read and watch. I create, mage digital world for you. I do models, sculpts, design furnitures and all kind of details. I am the architects, I make homes, biureaus and other buildings. What does my nickname means? My soul, my life, my freedom. Being proud to work with great people and for the great people. Who is great people? You, You, and You. And that man, woman standing next to You. Make Yourself proud

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: