szozdakrzysztof.pl

Urządzić małe mieszkanie też trzeba z głową

Wielokrotnie ludzie narzekają na metraż swojego lokum. Ci, którzy mają miejsca sporo, stwierdzają, że nie ma kto tego sprzątać – tym osobom polecam roboty odkurzające-jeden problem z głowy.

W związku z faktem, że obowiązuje nas kryzys, młodzi ludzie coraz częściej wybierają mniejsze metraże, gdyż jedynie na takie mogą sobie pozwolić. Od czasu pojawienia się na discovery wywiadu z Garym Changiem,  wiele osób poszło w jego ślady w większym, lub mniejszym stopniu dostosowując swoje małe M do potrzeb zmieniających się pomieszczeń w obrębie czterech ścian.

Dla zainteresowanych, którzy nie znają wywiadu polecam poniższy filmik:

Gary Chang postawił na funkcjonalność w swoim małym mieszkaniu, jednak przeglądając ostatnio popularnego Youtuba natrafiłem na mniejsze mieszkanie. Kilkanaście metrów kwadratowych powierzchni, salon, sypialnia, kuchnia i łazienka w jednej przestrzeni, o garderobie nie zapominając. Rozwiązania o tyle miłe, że łatwe do wprowadzenia, wystarczy rozwiązać je dobrze technicznie. Do tego proponuję zatrudnić osobę z wizją i umiejętnościami w tym kierunku.

Może się jednak wydać, iż to nie dla każdego, nie dla rodzin z małym dzieckiem, bo i jak tutaj mieszkać. Nic w tym bardziej mylnego. Kolejny filmik pokaże, iż rodzina z dzieckiem jest w stanie również zagospodarować małe mieszkanko i mieszkać w nim wygodnie i funkcjonalnie.

Gary Chang wsławił się wśród internautów tą właśnie realizacją, jednak wystarczy pogrzebać w przeglądarkach, aby znaleźć inne jego ciekawe projekty. Jak kazdy projekt, zaczyna od pomysłu, który rodzi mu się w głowie. Po przemyśleniach zaczyna szkicować- masz szkicownik przy sobie? Jeśli nie, zrób lub kup. DO tego długopis, pisak czy ołówek – nie ważne co, byle czuć się komfortowo. A na koniec program, najlepiej parametryczny jak archicad. Polecam zainteresowanym tematyką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: