szozdakrzysztof.pl

indywidualny kurs archicad śląsk – nowe miejsce do pracy

Udało się w większości wykończyć miejsce do pracy. Jest to „pozyskane” niedawno pomieszczenie, które przeszło gruntowny remont.

\Co zostało zrobione?

Pomieszczenie miało podłogę z desek, która została zerwana. Pod nią znajdował się żwir, który również usunięto. Na Miejsce tej kombinacji przyszła wylewka oraz styropian. Podłogę wykończyliśmy wykładziną. Ściany zmieniły trochę swoją powierzchnię, zostały troszkę poprawione a następnie odmalowane na dwa kolory. Do pomieszczenia zawitała również nowa biała firanka na chromowanym karniszu. Drzwi zmieniły się z białych, na wiśnię… może jabłoń. Do środka zawędrowało biurko, 180cm, pamiętają je kursanci  którzy chodzili za zajęcia do mnie do domu. Do tego szafki, i na razie tyle. Na zakup czekają meble i nowe oświetlenie. A w dalszej kolejności zmieni się jedna ze ścian.. ale to nie w tym roku. Obecnie pomieszczenie spełnia swoją funkcję, jest nowe, świeże i sprzyjające nauce.

Forma kursów nie zmieniła się. Dalej jest to kurs jednoosobowy, maksymalnie dwie osoby. Mejsce, o którym wspomniałem powyżej ma jedną zaletę. Aby tam wejść, trzeba przejść obok psa, który biega swobodnie. Jeśli jest się przeprowadzonym, jest ok, pies do rany przyłóż. Plusem tej sytuacji jest to, że w trakcie zajęć nie ma nieproszonych, nieumówionych wizyt czy gości, którzy przyszli się „tylko zapytać”. Czas przeznaczony na zajęcia pozostaje niezmącony innymi sprawami… no może poza nieczęstymi telefonami.

Zapraszam na zajęcia i odwiedziny w nowym miejscu szkoleń.

kurs-a4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: