Kurs Archicad

Ostatnia sesja kursu w tym roku

Witam, rok kalendarzowy powoli zbliża się do końca. Nieubłaganie rozpocznie się nowy, do którego należało by się przygotować z należytą starannością.

Nowy rok to nowe wyzwania, jednak nie zapominajmy o tym, że jeszcze w tym, trwającym jeszcze roku możemy coś dla siebie zrobić. W miesiącach listopad-grudzień przewiduję ostatnią w tym roku sesję szkoleniową kursu indywidualnego – wolne są jeszcze dwa miejsca. 

Planowane rozpoczęcie zajęć : drugi tydzień listopada, koniec pod koniec roku, w przypadku lekkiego poślizgu na początku stycznia.

Cena za kurs pozostaje stała, czyli nie wzrasta, tutaj jednak przy zapisaniu się dwóch osób do jednego zespołu, cena zostaje obniżona o 8% dla każdej osoby.

 

lobbyrc

 

Zapisy możliwe przez facebook’a lub szozda@g.pl

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: