Projektowanie

Kurs Archicad – Dlaczego warto?

Kursy wszelkiej maści mają to do siebie, że mają bas czegoś nauczyć. Idąc na takie zajęcia na jakie elementy czy aspekty zwracany uwagę? W pierwszej części na pewno na to, jaki jest poziom kursu. A gdybyśmy mogli kształtować go sami? Sami decydować na jakim poziomie ów kurs jest przeprowadzany? Możemy. Zajęcia indywidualne właśnie temu służą. Jeszcze do niedawna miałem zajęcia na WST Katowice, gdzie swoją przygodę z kursami rozpoczynałem na dobre. Jednak grupowe szkolenie nie daje tak mocnych rezultatów jak zajęcia indywidualne. Puki uczyłem na WST, rozpoznawalny byłem jako jeden z wykładowców, w swojej dziedzinie całkien dobry, jak sądzę. Jednak gdybym teraz się tam pojawił, nie zostałbym zapewne za bardzo rozpoznany. Zdecydowana większość „moich” grup opuściła już mury tej uczelni. Jednak tzw sława utrzymuje się dalej. A z czego ta sława wyniknęła? O to trzeba by już spytać studentów, jednak jej podstawą stała się rzetelność i profesjonalizm.

Dlaczego warto być nauczonym?

Ucząc się samemu, wypracowujemy własne sposoby rozwiązywania problemów. Do niektórych z nich dochodzimy metodą eliminacj, co zajmuje sporo czasu, a niekoniecznie może okazać się właściwe. Warto się wciąż uczyć, rozwijać i dać się wytrenować. Brzmi to trochę śmiesznie, dla niektórych, jednak takie nie jest.
image

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: