szozdakrzysztof.pl

Jak wybrać baterię łazienkową?

Marka baterii łazienkowych

W swoich postach bardzo często nie podaję nazw baterii kuchennych csy łazienkowych. Bardzo podobnie postępuję z innymi elementami. Rozwiązanie tej kwesti nie jest żadną tajemnicą. Projektując od kilku lat, w zdecydowanej większości przypadków staram się nie polecać jedynie jednej narki baterii. W projekcie trudno szukać takowej nazwy. Jeśli już to w zestawieniu materiałowym. Nie lubię nikogo do niczego zmuszać, a narzucanie modelu, który ma mnogą ilość odpowiedników, jest mało przyjazną dla klienta procedurą. Z drugiej strony czasami zdarzają się projekty,  wktórych detal rządzi wnętrzem, a najpopularniejszd marki czasami nie prowadzą produkcji dedykowanych pod nietypowe style elementów.

image

Detal czasem lepiej dobrać do wnętrza, a nie markę do portwela.
Większość baterii dostępnych dla przeciętnyh ludzi, ma podobny poziom wykonania, wiec nie ma sensu wydziwiac. Wybierając baterie popularną pamiętajny, że liczy się nie tylko jej design i cena, ale także możliwość wymiany i zwrotu, bez cągłego wysyłania paczek. Ta zasada nie ma racji bytu przy bateriach specjalnych, niedostępnyh w marketach i w sklepach z normalną armaturą.
Jeśli jednak naszą intencją jest oszczędność, powinniśmy zwrócić uwagę na przepływ wody. Od klasy Z (najiszczędniejsze) do klasy A. Najlepsza jest oczywiście bateria bezdotykowa z termostatem, jednak jej cena odstarsza niejednego.

image

Miłego wybierania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: