aranżacja wnetrz,  Projekt IKEA,  Projektowanie,  style w architekturze

Moda w 2013 roku

Co jest modne w 2013 roku
Wg kilku artykułów miesięczników takich jak np 4kąty, w nowym 2013 roku modny jest design oparty na funkcjonalności i ekologii. Teoria zakłada również wykorzystanie starych elementów do renowacji. Jest ona jak najbardziej słuszna.

image

Jednak biorąc pod uwagę kryzys ekonomiczny, który w dalszym ciągu targa europą i światem, moda może różnić się na różnych poziomach życia. Na tych najwyższych funkcjonalność i ekonomia niekoniecznie mają zasadność bytu. Takie style jak klasyczne retro czy styl wiktoriański nie mają miejsca na oszczedności. Na niższych bardziej dostępnych poziomach panować będzie moda na funkcjonalizm i użytkowość. A przy tym oryginalny wygląd. Coś wbkierunku glamour, jednak bez zachowania wszystkich warunków stylu. Być może byłby to styl łączący minimalizm i klasycyzm z domieszką glamur? Kreatywność polaków pokaże, jednak już widać wyraźny na tych którym się chce mieć ładnie i miło, a tyh którym się wydaje.

image

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: