Frywolnie,  Projektowanie

Zawód freelancer

Freelancer czyli człowiek sukcesu. Każde zlecenie to sukces w pełnej krasie. Nigdy nie zaznaje porażek, zawsze wywiązuje się z powierzonych mu zadań. Osoby nie znające tego typu profesji mogą sądzić, że freel to osoba, która sama wyznacza sobie godziny pracy, sama decyduje ile czasu poświęci na dane zadanie. I tak jest. Jednak praca w en sposób nie jest taka różowa. Nieprzespane noce, nerwy i stres, że nad ranem efekt pracy nie będzie tak dobry jak byśmy chcieli.
Od freelancer’a wymaga się więcej, szybciej i lepiej. Czasem jest dobrze przyznać się do tego, czasem lepiej nie użyć tego słowa.
Freelancer to osoba nie tylko młoda, zdarzają się i seniorzy. Nie ma warunku płci ani preferencji seksualnej. Teoretyczne badania klasyfikują tę grupę w pewnym zakresie wiekowym. Niesłusznie.
Czy trudno jest być free? W granicach naszego pięknego kraju tak. O wele lepiej, stety lub nie, pracuje się dla zleceniodawców zagranicznych, z uwagi na ich podejście do pracy freelancera.

image
Freelancer zawód

Please visit my site, feel free to read and watch. I create, mage digital world for you. I do models, sculpts, design furnitures and all kind of details. I am the architects, I make homes, biureaus and other buildings. What does my nickname means? My soul, my life, my freedom. Being proud to work with great people and for the great people. Who is great people? You, You, and You. And that man, woman standing next to You. Make Yourself proud

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: