Frywolnie

książka o architekturze – 10 najpopularniejszych

Portal www.architekci.pl opublikował ranking najlepiej sprzedających się książek w 2012 roku. Na jej czele znalazła się pozycja, którą każdy szanujący się projektant powinien przynajmniej raz przeczytać, a jeśli już nie czytać, to przejrzeć.

Le Corbusier, w stronę architektury – jest jedną z najważniejszych książek z teorii architektury, kluczową dla zrozumienia współczesnej urbanistyki i wielu zjawisk kultury XX wieku. W idealnym domu Le Corbusiera znalazło się pięć pomieszczeń – do gotowania, jedzenia, pracy, mycia i spania. „Takie są standardy mieszkania. Dlaczego zatem na uroczych okolicznych willach widzimy te bezużyteczne wielkie dachy? Po co tak nieliczne i małe okna, te wielkie domy z tyloma pokojami zamykanymi na klucz?

 

 

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: