aranżacja wnetrz,  Projektowanie

Nowoczesna ścianka telewizyjna :tzn jaka?

Nowoczesna ścianka telewizyjna czyli jaka?

Wiele osób zastanawia się nad tym faktem, ale kto ma tak do końca rację? Zawsze my. My czyli kto? No my. Ja, ty, każdy kto taką ściankę projektuje. A dlaczego… bo nowoczesność to idea niepowtarzalności. To coś co mamy tylko my. A z czego ta nasza nowoczesność ma być wykonana?
To jednak jest niewłaściwe pytanie. Nie powinniśmy pytać z czego, ale jak. I nie chodzi tutaj bynajmniej ovszczegóły technicze. Chodzi o to, aby był to wybór przemyślany i z głową, byle nie w chmurach.

image

Wielkość telewizora, jego środek sysmetrii na wysokości 140cm, nakierowanie feontowych i tylnych głośników, a także wysokość głośnika centralnego i oświetlenie; to detale, które definiują nam klimat. W zależności od przeznaczenia pomieszczenia, musimy zwrócić również uwagę na temperaturę.
Nowoczesna ścianka to również, lecz jak pisałem ‚nie przede wszystkim’ materiał, z którego została wykonana. Kamień a może drewno lub odlewy gipsowe czy płaskorzeźba. Materiał podkreśli nam styl w którym chcemy utrzymać całe wnętrze, pamiętajmy przy tym, że to detal tworzy nastrój ciepła.

Zainteresowany projektem takiej ścianki? Zapraszam na stronę produktu barwne wnętrze

Please visit my site, feel free to read and watch. I create, mage digital world for you. I do models, sculpts, design furnitures and all kind of details. I am the architects, I make homes, biureaus and other buildings. What does my nickname means? My soul, my life, my freedom. Being proud to work with great people and for the great people. Who is great people? You, You, and You. And that man, woman standing next to You. Make Yourself proud

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: