aranżacja wnetrz

Różowe wnętrze – pink interior

Człowiek jest takim zwierzęciem, które podąża mimo wszystko za stadem. Jako zachowanie stadne możemy tutaj podać wytyczne dobrego smaku i przekonań, ukształtowanych od wieków.

Kolor różowy kojarzy się wielu z Barbie

róóżwa kuchnia
różowa kuchnia

Nieszłusznie!!

Wytyczne kolorystyczne mogą być bardzo dobrym wskaźnikiem naszego wyczucia smaku i aktualnie panujących trendów. Różowe koszule, krawaty, to dodatki niekoniecznie ekstrawaganckie nawet u mężczyzn. Więc dlaczego nie róż we wnętrzach?

Kolor różowy jest bardzo pobudzający i energetyczny. Tak więc stosowanie go w pomieszczeniach znajduje swoje uzasadnienie.

różowy fotel
różowy fotel

W społeczeństwie panuje także przekonanie, że różowy jest kolorem dla dziewczynek. I tutaj mają wszyscy tak twierdzący całkowitą rację. Różowy to kolor słodkich dziewczynek. Hello Kitty i te sprawy. Jednak nie należy tego wyśmiewać w żadnym przypadku. ‚

hello kitty room
hello kitty room

Dla ukochanej córeczki tatuś nie zrobi takiego pokoju? Wystarczy jedno spojrzenie i  remont gotowy.

Czego się więc wystrzegać? Przesady

różowe wnętrze

A do czego dążyć? Do urozmaicenia detalem i akcentem. Wtedy nasze wnętrze będzie indywidualne, ale również bardzo bezpieczne.

różowe wnętrze

 

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: