aranżacja wnetrz

kocia kuweta – tanio i pomysłowo

Kocia kuweta to temat rzeka. Wertując kolejne strony z pomysłami znalazłem jakże oczywiste rozwiązanie, przedstawione  przez jednego z posiadaczy przytulaka. Rozwiązaniem jest szafka kuchenna wisząca Ikea Faktum, wystarczy ta na wysokość 75cm. Montujemy ją jak na instrukcji, wycinając wcześniej otwór w dolnej części, gdzie montujemy klapkę dla kota. Po zmontowaniu układamy ją na plecach. I to będzie jej stała pozycja. Dla stabilności autor hacka dołożył 3 drewniane deszczułki pełniące rolę nóg. Całość wyposażona w kocią wanienkę z piaskiem i gotowe.

jak schować kuwetę

jak schować kocią kuwetę

Przy tym wątku pamiętajmy, że została tu pokazana wersja najtańsza. Każda z modyfikacji może spowodować, że nasz mebel nabierze niespotykanego kształtu i formy.

jak schować kocią kuwetę

Np. oklejenie tyłu z zewnątrz okleiną za 10zł sprawi, że szafka będzie wyglądać jak drewniana.

kocia kuweta w pudełku

Kwestia gustu i pomysłu, jak zawsze.

 

kotek w wc

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: