szozdakrzysztof.pl

Aerograf we wnetrzach

Artystyczne malowanie ścian cd….

Jak już kiedyś pisałem aerograf w pomieszczeniach zyskuje coraz większą aprobatę. Pomimo tego , iż kwota takiej przyjemności nie pozostaje niska, to jednak później wprawia w zachwyt wszystkich oglądających. Jeszcze lepiej , gdy adresatami tego arcydzieła są maluchy, które jak wiadomo są najlepszymi krytykami na świecie.

Aerograf możemy zastosować zarówno na korytarzu, na suficie (droższy bo trudniej wykonać), w sypialni czy w bawialni. W Sali zabaw dla dzieci? Dlaczego nie? Poniżej przykład tego, co maluchom kojarzy się na pewno. Bohaterowie filmu Madagaskar. Oczywiście jest i Król Julian, bez którego film nie miałby większego sensu.

Zdjęcia zostały wyszukane przez mnie na Facebooku, na fanpageu jednej z firm zajmujących się właśnie aerografią (wallpaint).

Airbrush we wnętrzu

Nic nie jest w stanie zastąpić w 100% oryginalnego murala, czy grafiki na elemencie.

Airbrush we wnętrzu
Airbrush we wnętrzu

A dlaczego nie graffiti? Jak każda sztuka wyrazu ma ona swoich przeciwników i zwolenników. Dla mnie nie nadaje się ona do wnętrza prywatnego, ponieważ brak w niej pełnego detalu. A jeśli się on pojawia to w bardzo wąskim zakresie.

Nie twierdzę, że każdy powinien mieć coś takiego w domu, jednakże posiadanie takiego arcydzieła jest wyjątkowe. Wyjątek wiąże się także z konsekwencją wyboru. Wzór raz wybrany nie będzie prosty do zamalowania. Nie dlatego, że złożony jest z dziesiątków warstw farny, a dlatego, że zwiąże się on sentymentalnie z naszym wyobrażeniem naszego wnętrza.

Polecam zastanowić się przy następnym remoncie, czy taki detal nie byłby detalem w sam raz dla nas.

Aerograf we wnętrzach

aerograf we wnetrzu

Jesteś zainteresowany podobnym projektem u siebie? Zapraszam do kontaktu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: