aranżacja wnetrz,  Frywolnie

Aerograf we wnetrzach

Artystyczne malowanie ścian cd….

Jak już kiedyś pisałem aerograf w pomieszczeniach zyskuje coraz większą aprobatę. Pomimo tego , iż kwota takiej przyjemności nie pozostaje niska, to jednak później wprawia w zachwyt wszystkich oglądających. Jeszcze lepiej , gdy adresatami tego arcydzieła są maluchy, które jak wiadomo są najlepszymi krytykami na świecie.

Aerograf możemy zastosować zarówno na korytarzu, na suficie (droższy bo trudniej wykonać), w sypialni czy w bawialni. W Sali zabaw dla dzieci? Dlaczego nie? Poniżej przykład tego, co maluchom kojarzy się na pewno. Bohaterowie filmu Madagaskar. Oczywiście jest i Król Julian, bez którego film nie miałby większego sensu.

Zdjęcia zostały wyszukane przez mnie na Facebooku, na fanpageu jednej z firm zajmujących się właśnie aerografią (wallpaint).

Airbrush we wnętrzu

Nic nie jest w stanie zastąpić w 100% oryginalnego murala, czy grafiki na elemencie.

Airbrush we wnętrzu
Airbrush we wnętrzu

A dlaczego nie graffiti? Jak każda sztuka wyrazu ma ona swoich przeciwników i zwolenników. Dla mnie nie nadaje się ona do wnętrza prywatnego, ponieważ brak w niej pełnego detalu. A jeśli się on pojawia to w bardzo wąskim zakresie.

Nie twierdzę, że każdy powinien mieć coś takiego w domu, jednakże posiadanie takiego arcydzieła jest wyjątkowe. Wyjątek wiąże się także z konsekwencją wyboru. Wzór raz wybrany nie będzie prosty do zamalowania. Nie dlatego, że złożony jest z dziesiątków warstw farny, a dlatego, że zwiąże się on sentymentalnie z naszym wyobrażeniem naszego wnętrza.

Polecam zastanowić się przy następnym remoncie, czy taki detal nie byłby detalem w sam raz dla nas.

Aerograf we wnętrzach

aerograf we wnetrzu

Jesteś zainteresowany podobnym projektem u siebie? Zapraszam do kontaktu

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: