aranżacja wnetrz,  Projektowanie

jak schować kocią kuwetę cz3

Kilka dni temu opublikowany został post o tym jak schować kocią kuwetę cz2. Dzisiaj nie jest to typowy post przemyśleniowy, o tym jak to zrobić, jak schować.

Ponieważ kuweta może służyć nie tylko do wykonywania czynności fizjologicznych, ale również i do uprawiania przez nasze pociechy sportu. Najlepszym tego przykładem są dwaj prezenterzy:

 

jednak wracając do tematu. Kocią kuwetą możemy schować na stałe w szafie bądź piwnicy, w momencie gdy kota już ona nie interesuje. Poniżej filmik z tego , czego można nauczyć kota. Dla leniwych, widnieje strona, dla tych co lubią z kotem pracować wyzwanie, możliwe jednak do spełnienia.

Zapraszam do podglądnięcia poniższego kociaka i do wyzwania nauczenia kota tego samego.

 

zapraszam również na stronę o projektowaniu wnętrz:

Barwne Wnętrze
Barwne Wnetrze

 

 

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: