Projektowanie

jak schować kuwetę część 2

Pytanie jak schować kuwetę kociakowi wraca jak bumerang przy okazji różnych spotkań i rozmów. Rozwiązań jest tak wiele, jak wielu jest pomysłodawców. Można ja schować w szafce, w koszyku czy też w pudełku. Niektóre firmy same zorientowały się w trendzie panującym na rynku i wypuszczają gotowe elementy, dzięki którym możemy ukryć wc naszego pupila.

kocia kuweta z drewna

oczywiście jest to jedynie mebelek, w którym mamy standardową kocią „miseczkę”.

Wertując strony internetowe przeróżnych autorów natknąłem się na poniższe przykłady:

 

kocia kuweta schowana

 

Na jednej ze stron znalazła się również przeróbka, która mimo prostoty zyskała moją najwyższą ocenę, o aprobacie nie wspominając:

jak ukryć kocią kuwetęBoczne wyciecie jako wejście, szafka na „tip-on” czyli otwieranie na dotyk. wewnątrz wszystko co potrzebne:

-kuweta ze żwirkiem
-kawałek wykładziny dla komfortu kota i aby nie roznosił piasku po szafce.
-opakowanie żwirku na następne zapełnienie
-łopatka

Dobrym zwyczajem jest mimo wszystko posiadanie w pobliży zmiotki z szufelką.

Dla mnie powyższy, ostatni przykład jest akuratnie tym, co może spowodować aby nasz kot czuł się lepiej, tak samo jak my, bo co za przyjemność, gdy nas wszyscy w wc oglądają.

 

 

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: