szozdakrzysztof.pl

Geberit Monolith – zabudowa geberitu bez płyty g-k

Geberit Monolith to zupełnie nowy pomysł na aranżację łazienki.

Geberit Monolith - obudowa stelaża podtynkowego
Geberit Monolith – obudowa stelaża podtynkowego


„W istocie jest to elegancki moduł z wbudowaną spłuczką natynkową, która może pełnić funkcję rezerwuaru dla toalety stojącej, jak również stelaża ze spłuczką do miski podwieszanej. Czysta forma i wysoka jakość łączą harmonijnie miskę z łazienką.
Produkt jest dedykowany dla klientów, którzy oczekują ogromnej zmiany estetycznej w łazience bez konieczności wykonywania kosztownych i długotrwałych prac remontowych. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom technicznym moduł można łatwo podłączyć do istniejącej instalacji. Bez kucia, bez uzupełniania glazury, bez gruzu. Instalacja wykonywana jest w jednym cyklu, przez jednego montera, a toaleta jest gotowa po zaledwie kilku godzinach. Nowoczesny wygląd Monolith’a skłania do zastosowania go w designerskich rozwiązaniach. Produkt jest wykonany w kilku wykończeniach kolorystycznych: białym, czarnym i kolorze mint.

Najwyższa jakość

Moduł jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, jak szkło hartowane i aluminium. Wszystkie elementy są wykończone w najwyższym standardzie, jakiego klient może oczekiwać od firmy Geberit.

Łatwa obsługa

Łatwy dostęp do zaworów zapewnia bezproblemową obsługę. Wszystkie części odznaczają się jakością Geberit i obowiązuje je wieloletnia gwarancja dostępności części zamiennych.

Wszechstronność

Geberit Monolith może być łączony z wieloma rodzajami misek ceramicznych – stojących i wiszących, a także misek Geberit AquaClean 8000/8000plus.

Monolith to moduł WC, który został nagrodzony prestiżową nagrodą „iF produkt design award 2010”. „iF product design award” to nagroda za wybitne wzornictwo przyznawana przez międzynarodowe jury ekspertów od 1953 r. Geberit Monolith otrzymał to wyróżnienie za wysoką jakość wzornictwa.”

tekst przedrukowany z www.geberit.com
 
Bardzo ciekawie i obrazowo prezentuje się również filmik pokazujący sposób montażu systemowego rozwiązania:
 
 
 

Inaczej też się da…

Zamiast monolitha - skrzynia fornirowa

Zamiast monolitha – skrzynia fornirowa

Mimo iż Geberit wypuścił element prefabrykowany, nie brakuje domorosłych rozwiązań na zaspokojenie pragnień nie używanie płyty g-k. Jednym ze sposobów jest zrobienie „skrzyni” budowanej fornirem. Niby dziwne, niby inne, ale funkcjonalne i estetyczne.

Do dzieła ludzie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: