Kurs Archicad,  Projektowanie

Archicad 16 w wersji polskiej dostępny

archicad 16 pl

Od pierwszego sierpnia dostępny jest już Archicad 16 w wersji polskiej. Jest to nowa wersja na którą wielu czeka już prawie rok. Ale zniecierpliwieni muszą jeszcze chwilę poczekać. Sam nie mogę wytrzymać na myśl, że za kilka dni przyjdzie mi otworzyć pudełko z archicadem i instrukcją przeprogramowania klucza. Nowe narzędzia, nowe zabawki, nowe wyzwania. Nie jestem pewien ile będę czekał, ale czuję się jak małe dziecko czekające na prezent świąteczny.

Na myarchicad.com wciąż jeszcze dominuje 15tka. Tak samo zresztą jak artlantis w starszej niż najnowsza wersji. Ale nie ma się co smucić, zawsze można sobie jakoś poradzić.

Możliwości programu można przejrzeć na stronie producenta graphisotf archicad 16 pl

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: