szozdakrzysztof.pl

robot sprzątający

 

robot sprzątający czas na pracę
Robocik sprzątający do domu

Pasją wielu ludzi jest sprzątanie raz na jakiś czas mieszkania czy tez domu. My rownież lubimy mieć w domciu ładnie. Sprzątamy wtedy, kiedy mamy trochę czasu, nie częściej. Jednak jeśli dopada nas jakieś choróbsko czy przypadłość, o braku czasu nie wspominając, wówczas potrzebujemy pomocy.

W naszym przypadku taka przypadłością jest na pewno kot, Wojtek, który szaleje po domu wzbudzając drobinki kurzu i roznosząc piasek z kuwety. Pasją może być sprzątanie, ale również sprzątanie może doprowadzić do pasji.

Aby za bardzo kota nie strofować, a przy okazji i siebie, wyposażyliśmy się w pomoc domową, jaka jest robot sprzątający. Nasz wybór padł na produkt firmy Carneo. Na początku byliśmy troszkę sceptyczni, jednak cena zaproponowana przez Neo24 nie powalała na kolana, więc co nam szkodziło.

Filmik przykładowy z Youtuba, bynajmniej nie mój…

Robocik pracuje raz lub dwa razy dziennie. Czasami ma dzień odpoczynku i rzeczywiście daje radę. Wojtek albo nie zwraca na niego uwagi, albo siedzi i patrzy jak nowa zabawka pracuje. Na roombe się rzucał podczas pokazu, na tego reaguje raczej obojętnie.

W domu mamy panele i płytki, idealnie dla tego małego pomocnika.

A co ma to wspólnego z praca i projektowaniem? Dużo, wystarczająco aby o tym wspomnieć. Mniej czasu przeznaczonego na codzienne zamiatanie, to więcej czasu, który można poświęcić wypoczynkowi czy właśnie pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: