Blenderarchitektury,  Projektowanie

blender 3d timelapse

Timelapse. Blender 3d to jeden z tych programów, na których pasja tworzenia każdego użytkownika sa miłe dla oka. Filmik o przyśpieszonym czasie, pokazujący najczęściej tworzenie danego obiektu, wykorzystanie danej funkcji od początku do końca to tzw timelapse .

Niejednokrotnie służy on jako pomoc dla nowych adeptów programu ,takiemu jak blender.

Polecam oglądnąć sobie kilka takowych timeów, przez czystą ciekawość:

Poniżej wypatrzone dzisiaj timey:

1.Modelowanie transformersa

2.modelowanie broni

3.modelowanie przestrzeni

Modelowanie 3d to pasja sama w sobie. Niekoniecznie wiaże się to z finalizacja projektu, taka jak wizualizacja . Autonomiczna przyjemność to właśnie sam fakt wykonywania tej czynności.Trzeba być fanem tego typu rozrywki pochłaniającej długie godziny, a czasem przy tzw speed modelingu kilka minut. Przyjemność jest jak najbardziej do opisania i można ją porównać do picia chłodnej wody w upalny dzień.

Osobom zainteresowanym zabawą proponuję chwilę oddechu i wymodelowanie np monitora lcd

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: