Kurs Archicad

Kurs Archicad Śląsk -i po..

Wczoraj dobiegł końca kolejny kurs w stopniu zaawansowanym. Jak zawsze po takim zdarzeniu czas na wyciągnięcie wniosków. Kurs archicada jak zawsze dostarcza bardzo wielu informacji nie tylko na temat samego programu i metod pracy z nim, to oczywiście dla studenta; dla mnie , jako dla wykładowcy takie szkolenie jest niewyczerpanym źródłem informacji na temat przyśpieszenia metod pracy. Jakie wnioski tym razem? Na pewno bardzo owocne jeśli chodzi o pełny zakres szkolenia i jego systematykę.

Czegoś zabrakło? Zawsze brakuje jakiegoś czynnika, bardzo rzadko zdarzają się idealne w przebiegu kursy. Co to znaczy idealny w przebiegu? Jest to pojęcie względne rozumiane różnie przez różne osoby. Dla mnie oznacza to zachowanie proporcji, które są zakładane na początku, przy pierwszych zajęciach; np. 1/3 to praca na zajęciach, 2/3 w domu, albo na odwrót. Tutaj z kilku względów nie było tego efektu, ale szkolenie należy uznać za owocne, nawet powiedziałbym bardzo. Teraz nic tylko szlifowanie nabytej wiedzy.

kurs archicad śląsk

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: